4 Adımda Yaz Sonrası Saç Bakımı…

4 Adımda Yaz Sonrası Saç Bakımı…

Tatilin coşkusu ve heyecanıyla fazla özen göstermediğimiz saçlarımız; güneş-klor-tuz üçlüsü nedeniyle yıprandı, kırıldı, matlaştı… Ama artık tatil bitti, şimdi bakım zamanı!


Tüm yaz boyunca birçok yıpratıcı etkiye maruz kalan saçlarımızı onarmanın vaktidir. 4 adımda yaz sonrası saç bakımınızı yapabilir, saçlarınıza eski canlılığını kazandırabilirsiniz!

Saçınıza Yeniden Parlaklık Kazandırın

Yaz boyunca güneş, tuzlu su ve klorun yıpratıcı etkilerine maruz kalan saçlar parlaklığını yitirir. Bu zararlı etkilerle saçlar ışıltısını kaybeder ve solgun görünür. Özellikle boyalı saçlar da güneş ışınlarından ötürü matlaşır. Saçlarınıza eski canlılığını kazandırmak için paraben ve silikon içermeyen doğal içeriğe sahip bitkisel ürünler kullanmalısınız. Bitkisel içerikli ürünler saçlarınıza hem bakım yapacak hem de dayanıklılığını artıracaktır.

Parlatıcı Saç Güzellik İksiri ile saçlarınıza eski ışıltısını kazandırabilirsiniz!

Yıpranmış Saçlarınızı Onarın

Güneş, deniz ve havuzun etkileriyle yıpranan saçlar oldukça zayıflar, hassaslaşır. Uzun süre tuzlu su, klor ve güneşe maruz kalan saçlar, sadece fırçalamayla bile kolayca kırılır. Saçlarınızı onarmak için kökten uca derinlemesine besleyecek bir bakım kremi kullanmalısınız. Uyku öncesi saçlarınıza uygulayacağınız durulama gerektirmeyen onarıcı krem, gece boyunca saçlarınızı besleyecek, eskisinden daha güçlü ve dayanıklı yapacaktır.

Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Uyku Bakım Kremi saçlarınızı 8 saat boyunca onarır!

Kırılmış Saç Tellerinizi Güçlendirin

‘Yaz sonunda elimde sadece yıpranmış ve kırılmış saçlarım kaldı’ diye düşünmeyi bırakın ve harekete geçin! Doğal içeriğe sahip bir kırılma karşıtı serum ile saç tellerinizi güçlendirebilirsiniz. Yapacağınız bu bakım; saçlarınızı dış etkilere karşı koruyacak, kırılmaları engelleyecektir.

Yıpranmış Saçlar için Kırılma Karşıtı Serum saçınızı derinlemesine besler!

Saç Bakım Programınızı Yapın!

Uygulayacağınız tüm bu bitkisel bakımlar ile saçlarınız eski gücüne ve sağlığına kavuşacak!

-Saçıma hangi bakımı uygulamalıyım,
-Saç tipime uygun bakım hangisi,
-Yıkama sonrası mı gece mi bakım yapmalıyım?

Gibi sorularınız varsa size özel saç bakım programını oluşturmalısınız.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 83 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,858 saniyede oluşturuldu.