7 Adımda Seks Enerjinizi Ortaya Çıkarın…

7 Adımda Seks Enerjinizi Ortaya Çıkarın…

Seks enerjisi, bir ilişkide cinsel ve duygusal açıdan oldukça güçlüdür. Siz de 7 adımda seks enerjinizi ortaya çıkarabilirsiniz!

Seks enerjisi nedir ve seks enerjimizi nasıl ortaya çıkarırız?

1-) Seks enerjisi, bir ilişkide cinsel ve duygusal açıdan oldukça güçlüdür. Bazı seks uzmanları, cinsel enerjinizi tamamen açığa 7 Adımda Seks Enerjinizi Ortaya Çıkarın...çıkarmak için bir süre sekten uzak durmanız gerektiğini ve seks yapmak yerine bu enerjinizi daha güçlü bir ruhsal dönüşüme harcamanızı söyler.

İnsanların büyük bir bölümü için seks enerjisini yatak odasının dışında kullanarak ruhsal olgunluğa ulaşmak görünürdeki amaç değil.

Partnerinizle birlikte özel dakikalarınızda seks enerjinizi yükseltmek için yapabileceğiniz birkaç şey var. Bu temel hareketler ilişkinizde seks enerjisinden yararlanarak partnerinizle aranızda daha güçlü bir bağ kurmanıza yardımcı olabilir.

2-) Tantrik seks ve seks enerjisi konusundaki en büyük yanılgı seks enerjimizin zedelenmiş benliğimizi onarmamıza yardım edeceği düşüncesidir.

Bu düşünce tarzında kendimizi kötü bir konumda görür ve açığa çıkardığımız seks enerjisiyle daha iyiye yöneliriz.

Bu yaklaşım çok doğru bir yaklaşım tarzı değildir. Aslında seks enerjiniz yalnızca rahatlamanızı ve partnerinizle birlikte o anın keyfini çıkarmanızı sağlar.

3-) Seks enerjisini keşfetmek için ilk adımı atanlar genellikle bir partnerle birlikte çalışmaya başlıyor.7 Adımda Seks Enerjinizi Ortaya Çıkarın...

Kendi ruhsal farkındalıkları ve cinsel tatminlerine odaklanarak içinde bulundukları gerçek mahremiyeti ıskalıyorlar.

Seks enerjisini açığa çıkarmanın temeli bencil olmayan bir aşk gösterisidir. Arkanıza yaslanın ve partnerinizle birlikte küstahlık ve beklentiler olmaksızın anın keyfini çıkarın.

4-) Tantrik seks uzmanı Chandi Devi bizlere seks enerjisinin arzu, bilgi ve eylem olmadan tamamlanamayacağını söylüyor.

Seks enerjinizi gizlendiği yerden çıkarmak için, öncelikle arzulamalısınız.

Tabiiki tek başına arzular yeterli değil, aynı zamanda yeterli bilgiye sahip olmalı ve yapmaya çalıştığınız şeyi anlamalısınız.

5-) Eğer partneriniz bu isteği paylaşmıyorsa, siz seks enerjinizi açığa çıkarma konusundaki isteğinizi partnerinizle 7 Adımda Seks Enerjinizi Ortaya Çıkarın...paylaşmalı ve seks enerjisini deneyimlemeyi istemesini sağlamalısınız.

Bu da sizi son noktaya yani eyleme (seks) götürür. Seks enerjinizi keşfetmek ve açığa çıkarmak için yapacağınız hiçbir çalışma hareketlerle desteklenmediği sürece tamamlanmış sayılmaz.

6- ) Seksteki amacınızın orgazm olduğunu unutun!7 Adımda Seks Enerjinizi Ortaya Çıkarın...

Tantrik sekste ve seks enerjisinin temelinde orgazm olmak gibi bir son yoktur.

Hemen orgazm olma isteği yerine orgazm olma amacı mahrem dakikalarınıza önderlik eder. Sizde kendinizi bu duyguya kaptırır ve sizi götürdüğü yere kadar gidersiniz.

Seks enerjinizi açığa çıkarmadığınız sürece tüm vücudunuzda orgazm zevkini tadamazsınız.

Bunun için tantrik sekste çakralarınızı açmanız öneriliyor. Yani, iletişim, kalp, sevgi, zihin, omurga ve genital bölgeleriniz birlikte hareket etmeli.

7- ) Seks enerjinizi açığa çıkarmak için ön sevişme ile başlamanız önemli.7 Adımda Seks Enerjinizi Ortaya Çıkarın... Partnerinizle loş bir odada birbirinizin göslerinin içine bakın ve aynı anda nefes alıp verin.

Birbirinize yavaşça dokunmaya başlayın. Hafif bir meditasyonla rahatlayın ve o ana ayak uydurun.

Acele etmeyin, orgazmın amacınız olmadığını hatırlayın ve endişelenmeyin. Amacınız birbirinizden keyif almak olmalı.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 83 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,627 saniyede oluşturuldu.