Ay Büyürken Uyuyamam…

Yönetmenliğini Şerif Gören üstlendiği Ay Büyürken Uyuyamam sinema filmi 04 Kasım 2011 tarihinde vizyona girecek filmler içerisinde yer almaktadır. Necati Cumalı’nın Ay Büyürken Uyuyamam adlı kitabından uyarlanan film 1 Ege hikayesi. Ay Büyürken Uyuyamam filmini izlemek için aşağıdaki videoyu çalıştırın.

Film adı :Ay Büyürken Uyuyamam
Yönetmen: Şerif Gören
Tür: Dram
Oyuncular: Ayça Bingöl, Hazal Kaya, Fırat Çelik, Fırat Tanış, Hakan Boyav, Ezgi Mola, Ali Düşenkalkar, Bülent Şakrak

Ay büyürken uyuyamam direk izle, Ay büyürken uyuyamam hemen izle, Ay büyürken uyuyamam tek parça izle, Ay büyürken uyuyamam filmini hd izle, Ay büyürken uyuyamam indirmeden izle, Ay büyürken uyuyamam kaliteli izle, Ay büyürken uyuyamam 2011 izle, Ay büyürken uyuyamam sinema çekimi
Aynı film tarzında Hülya Koçyiğit ve Mine Çayıroğlu’nun filmi vardı filmin adı Ponente Feneri Mine Çayıroğlu Hülya Koçyiğit’in kızıydı Arzu Aydın kızıydı Hakan Balamir’de anne ve kızlarıyla ilişki içerisindeydi. Anne ve kızların Hakan Balamir’den çocukları olmuştu üçününde bu filmde o filmi anımsatıyor Ayça Bingöl anne Hazal Kaya ve Selin Şekerci’de kızları anne ve kızları aynı adama aşıklar sonucu görür gibiyim Merakla bekliyorum filmi.
Necati Cumalı’nın “AY BÜYÜRKEN UYUYAMAM”, adlı kitabından, aynı isimle Şerif Gören tarafından uyarlanan hikayede:
Uzaktan sakin ve huzur dolu, deniz kenarında bir Ege kasabası.
Kasaba halkının yalnız bir anne ve iki kızı üzerinde kurduğu mahalle baskısı.
Hem güçlü hem de kurban bu üçlünün, çarkın dişlileri arasında kalmamak için verdikleri mücadele.
Kasaba sakinlerinin rayından çıkmış ahlaki tutumları ve sosyal bir depreme doğru gidişleri. Kadın ,erkek, cinsellik, din ve psikolojik çarpanları olan bir denkleme, ahlak ve ahlaksızlığa, namus ve namussuzluğa provakatif bir bakış açısı.

Comments are closed.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 142 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,675 saniyede oluşturuldu.