Ben Erkeğimi Yatışından Tanırım!

Ben Erkeğimi Yatışından Tanırım!

Sevdiğiniz erkeği korkusundan, gülümseyişinden, giyim tarzından ya da dinlediği müzikten tanıyor olabilirsiniz. Ama inanın, onun asıl kişiliği yatış pozisyonunda saklı.

Ben Erkeğimi Yatışından Tanırım!Biz kadınlar, erkekler hakkında bilmediklerimizi öğrenmek için hiçbir fırsatı kaçırmayız. oysa asıl gözlem şansı gecenin karanlığında saklı. Çünkü en kontrollü erkekler bile gece uykuya daldıktan sonra hareketlerini denetleyemez hale gelirler. Yani bir erkeğin yatış şekli ve uykusunda yaptığı hareketler onun kişiliği hakkında önemli ipuçları verebilir.

Kendine Ağ KuruyorsaBen Erkeğimi Yatışından Tanırım!

Yastıkları üst üste koyup sımsıkı sarılan ve örtüyü burnunun üstüne kadar çekerek yatan bir erkek gizli batıl inaçları olan, paniğe kapılmaya müsait, evhamlı ve gelecekle ilgili korkular taşıyan bir karaktere sahiptir. Zor zamanlarında onun yanında olduğunuzu hissettirmeniz, korkularını paylaşmanız ve onu kurduğu felaket senaryolarından uzaklaştırıp gerçeğe döndürmeniz bu erkeği size daha da bağlayacaktır.

Beden Temasından KaçıyorsaBen Erkeğimi Yatışından Tanırım!

Değil ona sarılmak, parmak uçlarınız bedenine değdiğinde bile uyuyamıyor, uyku sırasında yatağın öbür ucuna doğru uzaklaşıyor, size sırtını dönüyor… Bütün bunlar birlikte olduğunuz erkeğin sizi sevmediği anlamına gelmiyor. Onun sadece özgür olduğunu bilmeye ihtiyacı var. Bu bağımsızlığına düşkün erkeğe zevkleri ve hobileri için biraz daha fazla alan ve zaman bırakın. Kendisiyle başbaşa kalmak istediği zaman ona sayfı gösterdiğiniz belli edin. Unutmayın, size karşı sevgi ve şefkat dolu olması için kendini kısıtlanmış hissetmemeli…

Sımsıkı SarılıyorsaBen Erkeğimi Yatışından Tanırım!

Size sıkı sıkı sarılmadan uykuya dalamıyor mu? Kulağa çok romantik geliyor, en azından taze aşklarda. Fakat uzun süreli bir ilişkiniz varsa birlikte olduğunuz erkeğin sizi bu kadar sıkı sarması üzerinizde iktidar kurmak istediği ve ona ait olduğunuzu düşündüğü anlamına gelebilir. Belki onun biriciği olmak sizin de hoşunuza gidebilir ama bağımsızlığınızdan hiçbir noktada ödün vermeyeceğinizi de ara sıra ufak tefek çabalarla gösterin ki elinizi verip kolunuzu kaptırmayasınız.

Bir Sağa Bir Sola DönüyorsaBen Erkeğimi Yatışından Tanırım!

Yatağı savaş alanına çeviren, durmadan kıpırdayan erkekler genellikle uyanıkken on derece sakin, sessiz ve huzurlu tiplerdir. Genellikle enerjilerini geceye saklar, bütün huzursuzluklarını uykuya teslim ederler. Yatağa girerken korku ve endişelerini de beraberlerinde getirirler. Eğer sevdiğniiz erkek yatakta dört dönüyorsa gecenin bir yarısında onu dürterek uyandırmak yerine akşam yemeklerinde gününün nasıl geçtiğini, canını sıkanın ne olduğunu sorun, sizinle dertleşmesi için onu cesaretlendirin.

Çıplak UyuyorsaBen Erkeğimi Yatışından Tanırım!

Korkmayın, bir teşhirciyle birlikte değilsiniz. Kışın en soğuk günlerinde bile yatağa çıplak giren bir erkek bunu bilinçaltında bağımsızlığının ve erkeksiliğinin bir göstergesi olarak gördüğü için yapar. Kendisiyle ve hayata barışıktır. Tek bir kusuru vardır: kendini fazlaca beğenmesi. Dünyanın onun çevresinde dönmediğini anlaması için biraz burnunun sürtülmesi gerekebilir. Burada da iş başa düşüyor. Onu fazla pohpohlamayın ve özellikle vücudunda bulduğunuz kusurları ara sıra yüzüne söylemekten kaçınmayın.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 111 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,746 saniyede oluşturuldu.