Brezilya tipi popo kaldırma estetiği nedir?

Brezilya tipi popo kaldırma estetiği nedir?

Güzel kalçalara sahip olmak herkesin en büyük hayali. Özellikle de Brezilya tipi ve Latin kalçalara… Beyonce ya da Kim Kardashian kalçası isteyen soluğu ünlü Plastik Cerrah Op.Dr. Fatih Dağdelen’de alıyor.

Brezilya tipi popo kaldırma estetiği nedir?Op.Dr. Fatih Dağdelen, duruma göre liposuction, yağ enjeksiyonu ya da popo implantı uygulamasıyla heykel gibi şekil veriyor kalçalara. Latin kalçalara sahip olmak artık çok kolay, üstelik aynı gün içinde işe bile dönebiliyorsunuz.

Popo kaldırma ameliyatı için ülkemize gelen çok sayıda turist var, Op.Dr. Fatih Dağdelen, tecrübesi, uzmanlığı ve uygun fiyatlarıyla Türkiye’yi dünyanın en cazip estetik merkezi haline getiriyor. Farklı ülkelerden çok sayıda turist Op.Dr. Fatih Dağdelen’le güzelleşiyor.

Kalça nasıl kaldırılıyor?

Kalçadan yağ alınarakBrezilya tipi popo kaldırma estetiği nedir?

Liposculpturing denilen bu yöntemle kalça tıpkı bir heykel gibi düzeltilip yeniden şekillendiriliyor. Kalçadaki fazla yağlar alınıp eksik tarafa aktarılıyor.

Vücudun başka bölgesinden yağ alınarakBrezilya tipi popo kaldırma estetiği nedir?

Kalçada transfer edilecek kadar yağ yoksa karın bölgesi ya da başka bölgedeki fazla yağ alınıyor. Üstelik aynı gün içinde işe bile dönülüyor.

Dolgu maddeleri kullanılarakBrezilya tipi popo kaldırma estetiği nedir?

Liposuction yaptırmayıp sadece kalça estetiği yaptıracak olanlara uygulanıyor. Dolgu maddeleriyle kalça şekillendiriliyor.

Kalçayı kaldırma ameliyatı yaparakBrezilya tipi popo kaldırma estetiği nedir?

Eğer kalçada çok fazla sarkma varsa popo germe işlemi yapıldıktan sonra kalça dolgunlaştırılıyor.

İmplantla popoyu büyüterekBrezilya tipi popo kaldırma estetiği nedir?

Poposunun küçüklüğünden şikâyetçi olan kişilere ameliyatla kalçaya implant yerleştiriliyor. Özellikle poposu düz olan ve arkaya doğru çıkıntısı olmayan kişiler için uygun. Popo implantı, meme implantına göre daha sert, oturup kalkarken asla bir şey olmuyor. Ve sadece bir hafta içinde de iyileşiliyor.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 115 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 1,912 saniyede oluşturuldu.