Çiftler en çok hangi konularda kavga ediyor?

Çiftler en çok hangi konularda kavga ediyor?

Hemen her çift kavga eder. Kimileri sık, kimileri seyrek ve hemen hepsinin tartışma konuları birbirine benzer. En fazla tartışılan konuları İlişki Danışmanı & Yazar Candan Ünal sizler için anlattı. İşte çiftlerin en sık tartıştığı konular…

Klozet kapağıÇiftler en çok hangi konularda kavga ediyor?

Çiftlerin evin içinde aniden gerilmelerine neden olan şeylerin başında tuvalet konusu geliyor. Özellikle şu kapağı kaldırma, kaldırmama tartışması! Bu klozeti kadınlar oturarak, erkekler ayakta kullandıkları sürece, bu tartışma hiç bitmeyecek gibi görünüyor. Diş macununu ortadan sıkma kavgasını da bu alana ekleyebilirsiniz.

Neden aramadın?Çiftler en çok hangi konularda kavga ediyor?

İşte ilişkilerin kabusu haline gelen iletişim kavgalarına bir örnek: Neden aramadın? Cevaplanmayan mesajlar ve aranmama halleri, tartışmaların son yıllarda en sık öne çıkan konuları olarak gündemde yerini alıyor.

Aile konusu hep kritik!Çiftler en çok hangi konularda kavga ediyor?

Her iki tarafın da aileyle ilgili hassasiyeti fazla olduğundan, senin annen şöyle yaptı, benimki böyle dedi tartışmaları hiç tükenmiyor. Ancak biz kadınların da bazı şeyleri affettiğinde unutmuyor olması sorunların başında geliyor, öyle değil mi?

İlişki durumu sorunu!Çiftler en çok hangi konularda kavga ediyor?

İlişki durumunu bekar veya yalnız olarak tutan ve değiştirmeyenlerin, kavga çıkacağını bilmeleri gerekir. Eğer oraya ilişkisi var, evli gibi notlar düşülmüyorsa, bir volkanın patlaması an meselesidir.

Sosyal medyaÇiftler en çok hangi konularda kavga ediyor?

Son 10 yılın en büyük sorunu, sosyal medyada paylaşılanlar yüzünden çıkan tartışmalar.” Neden profil fotoğrafında ikimiz yokuz?”, “Neden ikimizin fotoğraflarını paylaşmıyorsun?” gibi sorular, kavgaların çıkma sebepleri arasında listede üst sıralara doğru yükseliyor.

Kim o beğen yapan?Çiftler en çok hangi konularda kavga ediyor?

Sosyal medya hayatımıza girdiğinden beri, sürekli takip edilebiliyoruz. Bu yüzden tartışmalar da yoğunlaşıyor. Birisini beğendiğinizde veya sizin paylaştığınız bir fotoğrafa, caps veya yazıya beğen geldiğinde, bir tartışma çıkma ihtimali çok yüksek…

UnutmakÇiftler en çok hangi konularda kavga ediyor?

Yıldönümü, doğum günü unutması da, en sık kavga konuları arasında yer alıyor. Akıllı telefonların alarmlarını kurmayı ihmal etmezseniz, akıllı telefonların aklını mesaj atmak dışında da kullanmış olursunuz.

Çevrim içiÇiftler en çok hangi konularda kavga ediyor?

Uyuyorum dedikten sonra çevrim içi olmak, en büyük kavga konuları arasında yer alıyor. “Kimle yazıştın?”, “Hani yatıyordun?”, “Beni uyutup milletle yazışıyor musun?” Bu sorular size de tanıdık geldi mi?

Para harcamakÇiftler en çok hangi konularda kavga ediyor?

Eğer ortak bir bütçeniz varsa ve taraflardan biri planlanan bütçenin dışına çıkıyorsa, bu kavga için en temel konular arasında yer alıyor. Şu kredi kartı ekstrelerini ödeyeceğimiz gerçeğini unutmasak keşke…

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 86 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,833 saniyede oluşturuldu.