Daha ince basenlere sahip olun…

Daha ince basenlere sahip olun…

Spor ve diyete en zor yanıt veren basen bölgesini liposuction sayesinde çok daha genç ve sıkı hale getirebilirsiniz.

Vücudunuz için herhangi bir müdahale ya da opearasyon öncesi ihtiyaçlarınızı doktorunuzla birlikte iyice belirledikten sonra harekete geçin. Öncesinden vücudunuzu toparlamak ve yağ yakmanız için egzersize başlayarak ideal vücut kilonuza dönmenizi tavsiye ediyorum. Daha ince basenlere sahip olun...Ancak basenler toparlanması zor ve sarkmaların ilk görülmeye başlandığı yerlerdir. Bu sorunlardan arımak için erken yaşlardan itibaren düzenli egzersizin hayat boyu faydasını görürsünüz. Treni kaçırdıysanız o zaman size tavsiyem lazer liposuction.

Liposuction mucizesi

Bazen ne kadar uğraşırsanız uğraşın basenler yaptığınız spora ve diyete karşılık vermeyebilir. Bu durumda devreye liposuction giriyor. Basenlerin dış kısımlarında cilt daha elastik olduğu için liposuction’a kolay yanıt verir. İç kısımlar ise daha az elastik ve daha ince dokuya sahip olduğundan bacağın güzel şekillenmeme riski fazladır. Sorununuz hangi bölge olursa olsun kanül adı verilen bir alet kullanarak liposuction ile mevcut halinizden çok daha etkileyeci bir görünüme kavuşmanızı sağlayabilir.

Hep sorulur: Lazer Liposuction daha mı iyi?

Lazer liposuction kimi zaman basenler gibi vücudun hafif sarkmış bölgelerine önerilebilir. Lazer liposuctionın korse süresini azaltması, yağ hücrelerini hedef alması, morluğun daha nadir olması gibi özelliklerinin yanında, liposuctiona göre en önemli avantajı dokunun derin katmanlarına ısı göndererek yeni kolajen oluşumunu oluşturup deride sıkılaşma yapmasıdır.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 113 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,653 saniyede oluşturuldu.