Doğru erkeği nasıl bulursunuz?

Doğru erkeği nasıl bulursunuz?

Herkes hayatının aşkıyla tanışıp birlikte bir ömür geçirmenin hayalini kurar. Ama bunun için ilk önce doğru erkeği bulmak gerekir. Doğru erkeği nasıl bulacağınızı merak ediyorsanız, cevabı orkidemce.com’da.

Uzun zamandır doğru erkeği aradığınız halde, karşınıza hep yanlış kişiler, sorunlu ilişkiler çıkıyor olabilir. Artık yanlış kişilerle ilişki Doğru erkeği nasıl bulursunuz?yaşamaktan sıkıldığınız için uzun süredir yalnız da olabilirsiniz. Ancak dışarıda bir yerde sizin için doğru biri var ve onu aramaktan vazgeçmemelisiniz.

Doğru erkeği bulmak için neler yapmanız gerektiğini öğrenmek için okumaya devam edin.

Hayatınızı düzene sokun

Doğru erkeği aramaya başlamadan önce bir öz eleştiri yapın. Hatalarınızı, eksik yönlerinizi, neden yalnız olduğunuzu düşünün. Hayatınızda değiştirmek istediğiniz, sizi rahatsız eden şeyler var mı? Önce bunlara odaklanın. Hayatınızda, kendinizde, çevrenizde yapmak istediğiniz değişiklikleri yapın. Böylece doğru kişiyi bulduğunuzda siz de onun için doğru kişi olabileceksiniz. Elbette birini hatalarıyla, sıkıntılarıyla sevebilmek çok önemli ama hiç kimse hayatına gireceği kişinin peşinden birçok sorunla gelmesini istemez.

Kendinize bakınDoğru erkeği nasıl bulursunuz?

Doğru erkeği ararken, kendinize bakmayı da ihmal etmemelisiniz; hayatınızın aşkıyla karşılaştığınızda en güzel halinizde olmanız da oldukça önemli. Ne dersek diyelim, hepimiz dış görünüşe önem veririz. İlk görüşte onu etkilemeniz için tek kurşununuz dış görünüşünüz olacak. Bu yüzden nasıl olsa yalnızım diye düşünüp, kendinizi salmak yerine, daha da çok dikkat etmelisiniz.

Ne istediğinizi fark edin

Genel olarak hayatınızda ne istediğinizden ve hayatınıza girecek erkekten neler beklediğinizden emin olun. Siz ne istediğinizi bilmediğiniz sürece, karşınızdaki dünyanın en mükemmel erkeği bile olsa o ilişki size kalp kırıklığından başka bir şey getirmeyecek. Ne istediğiniz konusunda net olamıyorsanız, birkaç buluşmaya gitmeniz ya da geçmiş ilişkilerinize bir göz atmanız iyi bir fikir olabilir. Her kötü tecrübeniz sizi doğru erkeğe yaklaştıracak bir basamak görevi görecek.

Doğru yerde arayınDoğru erkeği nasıl bulursunuz?

Doğru erkeği, bir gece kulübünde bulma ihtimalinin oldukça düşük olduğunu kabullenin. Uzun ve ciddi bir ilişkiyi, gecenin geç saati alkolün etkisiyle tanıştığınız biriyle yaşamanız biraz zor görünüyor. Nasıl biriyle nasıl bir ilişki yaşamak istediğinizi artık bildiğinize göre, o adamı nerede bulabileceğinizi de bilebilirsiniz.

Şans tanıyın

Tabii ki karşınıza çıkan herkesle ilişki yaşamayı deneyin demiyoruz ama daha ilk cümlesiyle kimseyi yargılamayın. Yeni tanıştığınız biri hakkında kötü bir yargıya varmadan önce, ona bir şans vermeyi deneyin. Kimseyi o kadar kısa sürede tanımanız mümkün değil, ayrıca ilk görüşte aşk da herkesin başına gelecek diye bir kural yok. Belki de ilk anda hiç hoşlanmadığınız kişi, ömrünüzü beraber geçirmek istediğiniz erkek çıkacak, kim bilir?

Abartılı beklentiler içine girmeyinDoğru erkeği nasıl bulursunuz?

Doğru erkekle tanışmak dendiğinde aklınızda romantik komedilerdeki sahnelerden biri canlanmasın. Muhtemelen onu gördüğünüzde bir anda birbirinize aşık olmayacaksınız ya da onunla birlikteyken her şey mükemmel gitmeyecek. Karşınızdaki sizin için doğru erkek olsa bile onun da tüm insanlar gibi hataları olacak. İlişkinizde ufak tefek sorunlar olması da muhtemel. Ancak daha yeni tanıştığınız dönemlerde birkaç ufak ve kabul edilebilir sorun görüp, sırf abartılı hayallerinize uymadığı için ona şans vermekten vazgeçmeyin.

Vazgeçmeyin

Geçmişinizde birçok sorunlu ilişki ya da kalp kırıklığı olabilir. Belki de uzun süredir yalnızsınız ve artık doğru kişiyi bulmak sizin için çok uzak bir ihtimal gibi görünüyor. Ne olursa olsun, doğru kişiyi aramaktan vazgeçmeyin. Kendinizi sorunlu ilişkilere hapsetmek ya da yalnızlığı tercih etmek yerine hayatınızı gözden geçirin ve doğru kişiyi bulmak için harekete geçin.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 111 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,737 saniyede oluşturuldu.