En güzel mezuniyet makyajları…

En güzel mezuniyet makyajları…

Mezuniyet gibi unutulmayacak özel günlere hazırlık büyük özen gerektirir. Bu gece için hazırladığımız makyaj önerilerinden fikir almaya ne dersiniz?                                                                                                                                                                                                                                    Mezuniyet gecesi genç kızlar için en heyecan verici günlerden biridir. Hataya yer asla yoktur! Her şey mükemmel olmalıdır. En güzel mezuniyet makyajları...O yüzden genç, taze, dinamik, abartıdan uzak, şık, romantik, modern ve güzel her tarzdan derlediğimiz makyajlara mutlaka göz atın.

Sıkıcı ve sıradan olmamak için ‘minik’ önerilerimiz de var:

Mezuniyet gecesi herşeyden önce hayatınızın bir sayfasının kapandığı ve yeni bir sayfanın açıldığı bir gece. Böyle düşününce kulağa romantik geliyor. Siz de romantik bir makyaj düşünebilirsiniz. Örneğin, kırmızı rujunuzla dudaklarınızı ön plana çıkarabilir ve makyajınızı perçemli topuzunuzla kombinleyebilirsiniz.

Buğulu gözler her zaman dramatik bir görünüm yaratır. Gözlerinize buğulu bir hava vererek bakışlarınızı derinleştirebilirsiniz. Göz kapağınıza tercih ettiğiniz koyu tonlarda farınızı uyguladıktan sonra, alt kirpik dibine aynı tonda farınız veya kaleminizi uygulayıp dağıtarak bu görünümü yakalayabilirsiniz.

İyi bir fondöten ve kapatıcı ikilisi, doğal tonlarda allık, dolgun ve uzun gösteren maskara ve uçuk pembe bir ruj ile doğal ve etkileyici makyajınız hazır!

Genelde yaz aylarında olan mezuniyet balolarına bronz ten ile gidilir. Bu yüzden içinde altın rengi ışıltılar olan farları deneyebilirsiniz.

Kuyruklu eyeliner’ı da unutmayın! Bakışlarınıza derinlik katar.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 111 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,777 saniyede oluşturuldu.