Erkeklerden daha iyi olduğumuzu gösteren 10 özelliğimiz!

Erkeklerden daha iyi olduğumuzu gösteren 10 özelliğimiz!

Bazı erkekler, kadınlara değersizmiş gibi davranır ama bunu kesinlikle hak etmiyoruz! Çünkü, biz kadınlar birçok konuda başarılıyız ve daha fazla şey yapabiliyoruz. Peki, bu başarıları bir kez daha hatırlamaya ve kadın olmanın güzelliğini hissetmeye ne dersiniz?

Daha iyi iletişim kuruyoruzErkeklerden daha iyi olduğumuzu gösteren 10 özelliğimiz!

Araştırmalara göre kadınlar erkeklerden daha iyi iletişim kurma yeteneğine sahip. Sıcaklık, anlayış ve empati ile karşı tarafı daha iyi anlayan kadınlar, erkeklerden daha iyi iletişim kurarak özel hayatlarında ve iş yaşamlarında erkeklerden daha başarılı olabiliyorlar.

Aynı anda birçok işle ilgilenebiliriz

Bir kadın hem anne, hem iş kadını, hem de ev kadını olabilir ve aynı anda birçok işle birden mücadele edebilir. Fakat erkekler sadece iş adamı ya da baba olabilirler. Kadınların bu marifetini birçok araştırma ortaya koyuyor.

IQ’muz daha yüksekErkeklerden daha iyi olduğumuzu gösteren 10 özelliğimiz!

Yapılan araştırmalara göre kadınların sahip olduğu IQ, erkeklerden çok daha yüksek. O yüzden dünyadaki aşırı zeki insanlar genellikle kırılgan yapıdadır. Çünkü birçoğu kadındır.

Doğurabiliyoruz!

Hamilelik ve doğurmak yeryüzündeki en inanılmaz ve güzel şeylerden biridir. Bu yetenek yeryüzünden insan olarak sadece kadınlara verilmiştir.

Acıya daha dayanıklıyız!Erkeklerden daha iyi olduğumuzu gösteren 10 özelliğimiz!

Araştırmalara göre kadınlar, erkeklere göre acıya daha dayanıklı. Birçok kadın normal doğum yaparak bir erkeğin asla dayanamayacağı acıyı yaşıyor.

Daha temiziz

Kadınlar genellikle anneleri tarafından hijyen konusunda eğitim aldığı için erkeklerden daha temiz ve titiz oluyorlar. Ayrıca kişisel bakıma da erkeklerden daha çok özen gösteriyorlar.

Bir bebeği mamasız doyurabilirizErkeklerden daha iyi olduğumuzu gösteren 10 özelliğimiz!

Bir bebeği mamasız olarak kendi sütüyle besleyen ve hayatta tutabilen kadınlar, bu konuda erkeklerden daha avantajlı.

Erkekler daha başarılı yaparız

Kadınlar birçok konuda daha ayrıntıcı oldukları için hataları önceden kestirebilirler ve beraber oldukları erkeği her zaman bir tık öteye taşıyabilirler. Araştırmalar, kadınların erkekleri daha başarılı yaptığın söylüyor.

Erkeklerden daha uzun yaşarız

Nedendir bilinmez ama birçok araştırmalar kadınların erkeklere oranla daha uzun yaşadığını ispat etmiştir.

Küresel kaynakları daha az harcarız

Ortalama olarak kadınlar erkeklerden daha az yemek yer, kıyafetlerini temiz kullandığı için uzun süre giyer ve küçük arabalar kullanırlar. Yani küresel kaynakları erkeklerden çok daha az tüketirler.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 111 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,666 saniyede oluşturuldu.