Erkeklerin Beden Diliyle Söyledikleri 10 Şey…

Erkeklerin Beden Diliyle Söyledikleri 10 Şey…

Bazen erkekler açıkça konuşmaya cesaret edemezler, hatta erkekler çoğunlukla açık konuşmaya cesaret edemezler. Eğer onları çözmeniz gerekiyorsa hareketlerini yorumlamaktan başka çare yok, tabii yanınızda hareket edebiliyorlarsa.

Sizinle ilgileniyor mu?Erkeklerin Beden Diliyle Söyledikleri 10 Şey...

Biri sizi ilk gördüğünde kaş hareketleri çok önemlidir. Eğer sizi ilk gördüğü an etkileniyorsa, kaşlarını yukarı kaldırır. Bu dünyanın her yerinde yaş, ırk ya da sınıf fark etmeden geçerlidir. Kaşları yukarı kaldırmak gözleri açar ve karşısındakini tam olarak algılamak için daha fazla ışık çeker. Bu gözlerin parlak, büyük ve davetkar görünmesini sağlar. Eğer kaşlarının yukarı kalktığını fark ettiyseniz onun gözlerinin içine 1 saniyeye kadar bakın ve onunla ilgilendiğiniz sinyalini vermiş bulunun.

Dudaklarınıza bakarak mı konuşuyor?

Eğer size karşı bir ilgisi varsa otomatik olarak dudaklarınıza bakacaktır. Size bir şeyler anlatırken dudaklarınıza bakıyorsa sizinle ilgileniyor demektir.

Dikkatinizi çekmeye mi çalışıyor?Erkeklerin Beden Diliyle Söyledikleri 10 Şey...

Sizi görünce kravatını düzeltiyor ya da gömleğini mi çekiştiriyor? Kalabalığın içinde onu fark edebileceğiniz şekilde mi konuşup, gülüyor? Bu dikkatinizi çekmeye çalıştığı ve diğer insanlardan ayrılıp öne çıkmaya çalıştığı anlamına gelir.

Saçlarıyla ilgili mi?

Tuvalete girip çıktıktan sonra saçları ıslak olarak mı yanınıza geliyor? Saçlarını kestiriyor, onlarla ilgileniyor ve sizi gördüğünde eli saçlarına mı gidiyor? “Buradayım, beni beğen” demek istiyor.

Sizinle konuşurken kaşları hafifçe kalkıyor mu?

Size hayret ifadesiyle bakıyorsa bu sizi büyülendiğini gösterir. Ama kaşları sakin ve sabitse bu adam sıkıcı bir tiptir haberiniz olsun.

Karşınızda dik duruş mu sergiliyor?

Göbek içerde, sırt geride, kafası hafif kalkık. Sizinle konuşurken hafif öne doğru eğilmiş mi? Öyleyse bu adam sizin için çıldırıyor!

Vücudunuzu incelerken mi yakalıyorsunuz?Erkeklerin Beden Diliyle Söyledikleri 10 Şey...

Aşık ve ilgili erkekler kadınların gözlerine ve dudaklarına bakarlar. Ama sadece cinsellik düşünen erkekler kadınların vücutlarını incelerler. Bu tavrına göre, onunla ilişkinizi gözden geçirin.

Elleriyle daireler mi çiziyor?

Toplantıda, telefonla konuşurken, bir şeyler dinlerken parmak hareketleri ile daireler mi çiziyor? O tam bir seks tutkunu!

Bacaklarını kapatarak mı oturuyor?

Eğer yanınızda bacaklarını kapatarak oturuyorsa bu size güvenmediği anlamına gelir. Bacakları açıksa bu pek umurumda değil demek olur. Ama eğer bacak bacak üstüne atmışsa bu yanında huzurlu ve güvendeyim demektir.

Gözleri iki kaşınızın ortasında mı?

Karşılaştığınızda iki kaşının arasına bakıp mı konuşuyor? Bu sizinle uzun süre beraber olmak istediği anlamına gelir.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 83 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,539 saniyede oluşturuldu.