Erkeklerin kadınlarda bulduğu 6 kusur…

Erkeklerin kadınlarda bulduğu 6 kusur…

Biz kadınlar, hariç görünüşümüze yoğun şekilde itina gösteriyoruz. Fazladan aldığımız 3-5 kiloyu, çıkan göbeğimizi, gıdığımızı, saçımızdaki beyazları kendimize dert etmeden duramıyoruz! Peki, baylar bunlar hakkında ne düşünüyor? işte erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu 6 kusur!

1) Ayva Göbek!Erkeklerin kadınlarda bulduğu 6 kusur...

Evet biz her ne kadar dümdüz bir karna sahip olmanın hayalleriyle yanıp tutuşsak da; bazı baylar hafif göbekli kadınları düzgün karınlılara nazaran daha çekici buluyor!

2) Kemikli Burun!Erkeklerin kadınlarda bulduğu 6 kusur...

Burun insan suratındaki en önemli öge! Burnunuzun yapısı suratınıza karakteristik bir özellik katacaktır! Bu nebati manzara, baylar sebebi ile; estetikli yapay burunlardan daha cazibeli bulunuyor!

3) Kısa boy!Erkeklerin kadınlarda bulduğu 6 kusur...

Tamam, uzun bacak pek çok aşırı erkeğin “hayır” diyemeyeceği bir özellik olabilmektedir. ama ilişkinin uzunluğuyla, bacak uzunluğu ters orantıda olabiliyor çoğu süre! Minyon kızlar onlara daha şirin geliyor! Bunu dert etmeyin!

4) Çiller!

 

Erkeklerin kadınlarda bulduğu 6 kusur...çillerinizden kurtulmaya çalışmaktan ve onları kapatıcıya boğmaktan vazgeçin! erkekler çilli kadınlara bayılıyor! Onlarla barışın!

5) Sıfır beden sorunsalı!Erkeklerin kadınlarda bulduğu 6 kusur...
Bu takıntıya bir son vermeniz mümkün mü? Onlar, sarıldıklarında sizi hissetmek istiyorlar! Kollarını boşluğa dolamak değil!

6) Küçük Göğüs!Erkeklerin kadınlarda bulduğu 6 kusur...

eğer size gerçekten aşıkşa göğüs boyutlarınızla çok fazla da ilgilenmeyecektir. Sevişme sırasında aşk varsa; göğüsleriniz küçük olsa da, haz eşitlenir!

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 86 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 1,256 saniyede oluşturuldu.