Eşiyle flört etmek isteyenlere öneriler…

Eşiyle flört etmek isteyenlere öneriler…

Evli olsanız bile eşinizle flört ederek hem evliliğinize heyecan katıp hem de ilişkinizi monotonluktan kurtarabilirsiniz. Eşinizle nasıl flört edeceğinizi orkidemce.com yazdı.

“Evlilik aşkı öldürür” sözünü hepimiz biliyoruz. Ancak bu sözün doğru olmadığını göstermek sizin elinizde. Eşinizle flörtleşerek, ilişkinizin ilk günlerdeki gibi heyecanlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Küçük sürprizler, ufak dokunuşlar, etkileyici sözler… Eşinizle flört etmenin yollarını öğrenmek için okumaya devam edin.

Gülmeyi unutmayınEşiyle flört etmek isteyenlere öneriler...

Eşinizle flört etmeye başladığınız zamanları düşünün. Sürekli birlikte gülüştüğünüzü, yüzünüzde kocaman bir mutluluk ifadesiyle dolaştığınızı hatırlarsınız. Günlük yaşam telaşından, evin, çocukların dertlerinden eskisi kadar gülüp eğlenmeye vakit kalmıyor olabilir. Ancak eşinizle konuşurken yüzünüzde bir gülümseme olmasına ya da günlük sıkıntılardan bahsederken arada küçük şakalar yapmanıza bir engel yok. İlişkinizin enerjisinin bir anda nasıl yükseldiğine inanamayacaksınız.

Kıyafetlerinizi ona seçtirinEşiyle flört etmek isteyenlere öneriler...

Sabah evden çıkmak için hazırlanırken, kıyafetlerinizi eşinizin seçmesini isteyin. Sizi içinde en güzel gördüğü pantolon ve gömleği seçtiğinde tüm gün sizi bu kıyafetler içinde hayal edecek. Eşiniz normalde ne giydiğinize dikkat etmese de, kıyafetlerinizi seçtiğinden sizi gördüğü son dakikalar, tüm gün aklından çıkmayacak.

Beklenmedik öpücüklerEşiyle flört etmek isteyenlere öneriler...

Mutfağa su almaya gittiğinde arkasından gidip bir öpücük kondurun. Ya da arabada kırmızı ışığın yanmasını eşinizi öpmek için bir fırsat olarak değerlendirin. Bu beklenmedik öpücüklerinizle eşinizi hem şaşırtın hem de ilişkinize temas ekleyin. Bunu yaparak eşinizi ne kadar çok istediğinizi de göstereceksiniz.

Mesaj atınEşiyle flört etmek isteyenlere öneriler...

Gün içinde eşinize flörtöz hatta birkaç seksi mesaj atmayı deneyin. “Seni düşünüyorum” ya da “Dün gece çok güzeldi” gibi basit mesajların bile ne kadar etkileyici olabileceğini tahmin edemezsiniz. Erkekler ne kadar istendiklerini bilmekten hoşlanırlar hele de günlük koşuşturma içinde böyle bir mesaj almanın heyecan verici olacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca kalabalık bir ortamda, eşinize gizlice attığınız “Keşke şimdi baş başa olsaydık” mesajının da çok etkileyici olacağını söyleyelim.

Not bırakınEşiyle flört etmek isteyenlere öneriler...

Çok klişe görünse de ondan önce evden çıkıyorsanız, uyandığında görmesi için aynaya kalem hatta rujla not yazabilirsiniz. Onu ne kadar sevdiğinizi, bütün gün aklınızda olacağını, aranızdaki özel bir cümleyi ya da onu tahrik edeceğini düşündüğünüz herhangi bir şeyi yazın. Böylece eşinizin gün boyu hatırladıkça gülümseyeceği bir başlangıç yapmasını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında ummadığı yerlere küçük notlar bırakmanız da iyi bir fikir olabilir. Yine gün içinde bulacağı bu küçük notlar eşinizi gülümsetmekle kalmayacak, ilişkinize de renk katacak.

Sürpriz yapınEşiyle flört etmek isteyenlere öneriler...

Eşinize hafta sonu için bir sürpriz yapın ve küçük bir tatil ayarlayın. En sevdiği tatlıyı yapın, ufak bir hediye alın, yeni aldığınız iç çamaşırlarıyla karşısına çıkın ya da kahvaltısını yatağa götürün. Ne kadar büyük bir sürpriz olduğunun önemi yok, önemli olan onu şaşırtmanız. Gün içinde ona atacağınız bir mesaj ya da bırakacağınız notla bir sürprizinizin olduğunu söyleyin ve olaya biraz daha heyecan katın.

İltifat edinEşiyle flört etmek isteyenlere öneriler...

Eşinizle ilk günlerdeki heyecanınızı geri istiyorsanız, ona iltifat etmeyi ihmal etmeyin. Hepimiz iltifat duymaktan hoşlanırız, ilişkinizin monotonlaştığını ve onu eskisi kadar hoş bulmadığınızı eşinizin düşünmesini istemiyorsanız, bol bol iltifat edin. Zaman geçtikçe daha da yakışıklı olduğunu, gözlerinizi ondan alamadığınızı, onu ne kadar zeki bulduğunuzu söylemekten kaçınmayın. Onu hala hoş bulduğunuzu ve ilk günlerdeki gibi hayranlıkla baktığınızı bilmek eşiniz için oldukça önemli ve ilişkinizin sıradanlaşmaması için gerekli.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 83 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,645 saniyede oluşturuldu.