Eski sevgiliyi geri kazanmanın yolları…

Eski sevgiliyi geri kazanmanın yolları…

İlişkiniz bitmiş olmasına rağmen, sevginiz hala bitmemiş olabilir. Doğru adımlarla bitmiş bir ilişkiyi yeniden başlatmak zor değil. Eski sevgiliyi geri kazanmanın yolları.

İlişkiniz bitmiş olmasına rağmen karşınızdaki kişiyi hala seviyor ve aslında bu ilişkinin bitmesini hiç de istemiyor olabilirsiniz.

Eski sevgiliyi geri kazanmanın yolları...Ayrılık sebebiniz geri dönülemez bir şey değilse ve size göre aranızdaki sorunları halletmeniz mümkünse, bu ilişkiye tekrar başlatmayı deneyebilirsiniz. Önemli olan doğru adımlar atmak ve zaten yıpranmış olan ilişkinize daha fazla zarar vermemek.

İşte bitmiş bir ilişkiyi yeniden başlatmak için yapmanız gerekenler…

Zaman tanıyın

Ayrılığın daha ilk günlerinde hemen onunla tekrar iletişime geçmeniz size istediğinizi vermeyecek. İlk günlerdeki telefon konuşmaları ya da görüşmelerde sadece ilişkideki tartışmalara devam edecek ya da birbirinizi suçlayacaksınız. Gerçekten sevdiğiniz biriyle birkaç gün bile ayrı kalmanın zor olduğunu biliyoruz ama yine de hem kendinize hem karşınızdakine zaman tanımalısınız. Elbette çok uzun zamanlardan bahsetmiyoruz ama ayrılığın ilk gününden birbirinizi özleyip hatalarınızı anlamanızın da mümkün olmadığını kabullenmeniz lazım.

Rol yapmayınEski sevgiliyi geri kazanmanın yolları...

Belirli bir zamandan sonra eski sevgilinizle tekrar iletişime geçtiğinizde yapacağınız belki de en büyük hata sadece onu geri kazanabilmek için rol yapmak olur. Aradan geçen sürede ilişkinizin neden bittiğini ve nerede hata yaptığınızı düşünmeye vaktiniz oldu. Hatalarınıza objektif bir gözle bakıp, kabullenmiş olmanız oldukça önemli. Sadece ilişkiyi tekrar başlatmak için hatalarınızı fark etmeden kabullenmiş gibi yapmanız, size oldukça kısa süreli bir zafer sağlar.

Dürüst olunEski sevgiliyi geri kazanmanın yolları...

Eğer gerçekten onunla tekrardan birlikte olmak istiyorsanız, gereksiz taktiklerle vakit harcamayın. Onu kıskandırarak ya da “çoktan unuttum” rolü yaparak bir yere varamazsınız. Onu hala sevdiğinizi, bu ayrılığın sizi üzdüğünü ve bu ilişkiye bir şans daha vermek istediğinizi açıkça söyleyin. Konuşmanız gereken birçok sorununuz varken bunlara bir de ayrılık döneminde yaptıklarınızı eklemeniz, barışmanızı çok daha zor bir hale getirebilir.

Onu suçlamayınEski sevgiliyi geri kazanmanın yolları...

Ayrılmanızda ve ilişkinizdeki sorunlarda onun da birçok hatası olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Ama unutmayın ki ilişkiyi tekrar başlatmak isteyen sizsiniz. İlişkideki hatalarınızı ve ilişkinizin neden bittiğini anlatırken, ona “ama sen de böyle yapmıştın” şeklinde cümleler kurmanız hiç de olumlu sonuçlar doğurmaz. Onu suçlamak yerine kendi hatalarınızı gördüğünüzü ve kabullendiğinizi belirtmeniz çok daha iyi olacak.

Kendinize bakınEski sevgiliyi geri kazanmanın yolları...

Ayrılık sizi ne kadar üzmüş ve yıpratmış olursa olsun kendinizi bırakmamaya çalışın. Onun karşısına uykusuzluktan morarmış gözaltları, yağlı saçlar ve sadece birkaç günde alınmış kilolarla çıkmanız hiç iyi olmaz. Erkekler görselliğe oldukça önem verirler. Sizi tekrar karşılarında gördüklerinde ne kadar güzel göründüğünüzü tekrar fark etmeleri gerekiyor. İsteğinize ulaşmanızda en önemli yardımcınız bu olacak. Ayrıca ne kadar üzgün olduğunuzu söylerseniz söyleyin, kendinize bakmayı ihmal etmediğinizi görmek de eski sevgiliniz üzerinde tahmin ettiğinizden daha olumlu etkiler yaratacak.

Sizi niye sevdiğini hatırlatınEski sevgiliyi geri kazanmanın yolları...

İlişkiniz ayrılık sürecine girmeden önce de büyük ihtimalle bir süreyi tartışma ve sıkıntılarla geçirdiniz. Eski sevgilinizin ilişkinize dair hatırladığı tek şey de büyük ihtimalle bu tartışmalar. Onu tekrar kazanmak istiyorsanız mutlu günlerinizi hatırlatmanız lazım. Ne kadar güzel günler geçirdiğini hatırlarken sizi niye sevdiğini de hatırlayacak ve aklında kalan o tartışmalar yerini güzel anılara bırakacak. Beraber geçirdiğiniz güzel bir günden ya da ilk buluşmanızdan bahsetmek size bu konuda yardımcı olabilir.

Israrcı olmayınEski sevgiliyi geri kazanmanın yolları...

Ona yeterli zamanı tanıdınız, hatalarınızı kabullendiniz ve onunla açıkça konuştunuz ancak bunlara rağmen hala ayrılık konusunda kararlıysa biraz durmanız lazım. Siz elinizden geleni yaptınız ancak o hala aynı yerdeyse ısrarcı olmanız bir işe yaramayacak. Her gün defalarca aramak ya da sürekli görüşmek istemek sizden daha da soğumasına sebep olur. Bu noktada tek yapabileceğiniz ona tüm bunları düşünmek için zaman tanımak. Eğer aranızda gerçek bir sevgi varsa, onun da zamanla tüm sorunları aşmanın bir yolunu bulacağına inanmalısınız.

Comments are closed.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 114 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,744 saniyede oluşturuldu.