Evde basen eritme için 5 kolay yöntem…

Evde basen eritme için 5 kolay yöntem…

Ekonomik ve etkili basen eritme yöntemlerini uyguladığınızda günden güne inceldiğinizi göreceksiniz; garanti ediyoruz!

Biberli su içerek yağ yakın:Evde basen eritme için 5 kolay yöntem...

Basen ve bacaklardaki inatçı yağları eritmek için metabolizma hızını yükselten besinlerden hazırlanan bir formülümüz var: Pulbiber, limon ve ılık su.

Pulbiberin içindeki ‘kateşin’ maddesi, metabolizmayı ateşler ve yağ yakmayı sağlar. Önerdiğimiz şekilde kulllandığınızda, basen eritmeye yardım eder.

Limonun içinde ‘C vitamini’,Evde basen eritme için 5 kolay yöntem...

kötü yağ hücrelerini yakarak vücuttan atılmasına yardım eder. Bu tariflerimizle, ödemlerden de kurtulacaksınız.

Bir litre ılık suyun içerisine bir adet limonun suyunu ve bir yemek kaşığı pulbiberi ekleyip karıştırın. Günde 3 kez, aç veya tok karna için.

Evet, tadı biraz acı oluyor ama güzelliğe giden bu yolda çekilen acı kutsaldır! Bu ucuz ve etkili basen eritme formülünü mutlaka deneyin.

Maden sulu ayranla basen eritin:Evde basen eritme için 5 kolay yöntem...

Maden suyunun içindeki kalsiyum, magnezyum gibi minerallerle metabolizma hızı yükselir, basendeki yağlar erimeye başlar.

Yoğurt, kalsiyum ve protein içerikleriyle kilo vermeye, yağ yakmaya ve kasları güçlendirmeye yardım eder.

Evde basen eritme için bu ekonomik ve etkili tarifimizi, istediğiniz kiloya inene kadar her gün yapmalısınız.

Bir şişe maden suyunu (200 ml), 4 yemek kaşığı yoğurt ve 1 tatlı kaşığı kuru nane ile karıştırıp ayran yapın. İstediğiniz bir saatte, aç veya tok karna için.

Detoks suyuyla ödem söktürün:Evde basen eritme için 5 kolay yöntem...

Bazen, basenlerinizde yağ zannettikleriniz ödem olabilir ve detoks sularıyla, basenlerinizde hızlı incelme sağlayabilirsiniz. Detoks suyu yapmak kolaydır, istediğiniz kiloya inene kadar devam etmelisiniz.

Geceden bir litre kaynayıp birkaç dakika demlenmiş suyu sürahiye alın, içerisine 3 poşet yeşil çay ekleyip beş dakika demleyin.

Çay poşetleri içinde kalsın. 1 yemek kaşığı kekik ve bir avuç içi maydanoz ekleyip karıştırın. Detoks suyu sabaha kadar beklesin. Gün boyunca bardak bardak içip bitirin. Şimdiye kadar verdiğimiz tüm tarifleri aynı gün içerisinde uygulayabilirsiniz.

Evde basen eritme hareketleri yapın:Evde basen eritme için 5 kolay yöntem...

Spor yapmadan basen eritmeyi düşünüyorsanız, bu fikrinizi hemen değiştirmelisiniz! Tencere dibindeki zorlu yağ lekelerini ovalayarak çıkarıyorsanız, basendeki inatçı yağları hareketle eritebilirsiniz.

Evde basen eritme hareketlerini sadece 10 dakika yapmak bile mucize değişimler sağlayacaktır. Haydi ama, ‘Zamanım yok’ yalanını söylemeyin. 10 dakikanız olmaması imkansız!

Dürüst olduysanız, çok kolay bir basen eritme hareketini anlatıyoruz size: Fotoğraftaki kadın gibi oturabileceğiniz rahat bir köşe bulun ve sırtınızı duvara verecek şekilde oturun.

Hareketi yaparken yanınıza gazete, dergi ile çay, kahve de alabilirsiniz. Sırtınızı duvara yaslayarak destekleyin. Sağ bacağınızı bükün, sol bacağınızı düz bir şekilde öne uzatın ve ayağınızı esnetin.

Karın kaslarınızı sıkarak sol bacağınız yerden olabildiğince yukarı kaldırın. (Bu esnada sırtınızı eğmemeye gayret edin, dik durun.) Bacağınızı indirin ama yere değdirmeyin. Hareket bu. 15 kez tekrar edip hareketi diğer bacak için de yapmalısınız. Ardından 1 dakika dinlenebilirsiniz. 10 dakika boyunca hareketi tekrar edin.

Basen eriten yiyeceklerle yağ yakın:Evde basen eritme için 5 kolay yöntem...

Patates kızartması, hamburger, börek nasıl kilo aldırıyorsa roka, yumurta, haşlanmış tavuk eti, yoğurt gibi besinler yağ yakmayı hızlandırır.

Basen eritmek için her öğünde yağ yakıcı yiyecekler hemen için özen gösterin. Bunlar neler mi? Maydanoz, dereotu, nane… Yumurta, süt, yoğurt, kefir, tavuk eti, roka, semizotu… Kuru fasulye, ıspanak, börülce, somon balığı, peynir, lahana…

Düzenli uygulama ile basen eritebilirsinizEvde basen eritme için 5 kolay yöntem...

Evet, artık evde basen eritme yöntemlerini biliyorsunuz. En iyi sonucu almak için düzenli uygulama yapmak zorundasınız. Öyle iki gün detoks suyu yapıp ‘Basenlerim erir mi?” deyip bırakmak yok! “Damlaya damlaya göl olur” sözünü hatırlayıp, adım adım hedefiniz için bir şeyler yapın.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 83 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,569 saniyede oluşturuldu.