Gelinlere fit görünmeleri için15 tüyo…


Gelinlere fit görünmeleri için15 tüyo…

Gelinliğinin içinde en güzel halinle görünmek istiyorsan önerilerimize kulak ver. İşte fit bir gelin olmak için tüyolar…

En sevdiğin egzersiz ya da sporu bulursan, azmini yitirmeden ve sıkılmadan baş koyduğun bu yolda ilerleyebilirsin. Sana sağladığı faydaları görmeye başladıkça, vücudun fit bir hal aldıkça belki de bu sporu devam ettirmek senin için bir keyfe dönüşecek.
 Gelinlere fit görünmeleri için15 tüyo...Spor salonunda üç seansı tamamladığınz her hafta kenara 10 lira at. Bir yıl sonra hem süper bir fiziğe hem de 500 liradan fazlasına sahip olacaksın.

Hayatına katacağın ufak değişiklikler, sende büyük farklar oluşturabilir. Mesela iş yerin yakınsa yürüyerek ya da bisikletle gidebilirisin. Şirket binasına geldiğinde asansör yerine merdivenleri çıkmayı tercih edebilirsin. Otobüsle gitmen gereken bir yerde isen ineceğin durağı öne çekip, yürüme mesafeni uzatabilirsin. Basit göründüğünü biliyoruz. Sadece istediğin gelinliğin içine girmenin bu kadar kolay olabileceğini hatırlatıyoruz.
 Gelinlere fit görünmeleri için15 tüyo...Koşmayı sevmeyi öğren! Bir milde yaklaşık 100 kalori yakacağını söylersek, belki koşuya olan ilgin artabilir. Yoğun geçen evlilik hazırlıkları arasında zaman ayırmakta zorlandığın bu dönemde başka bir yol arama ve kolayca fit olmana yardımcı olacak bu sporu yabana atma. Kendine sor; “Neden büyük beden bir gelinlik giyesin ki?”

Madonna gibi ünlü isimlerin kişisel danışmanlığını yapan Joe Fournier gelinlere şöyle bir öneride bulunuyor: “Egzersiz yaparken 45 dakika arayla bir şeyler yemeğe çalış. Böylece metabolizma hızın artacak, yediklerin daha çabuk yakılacak, vücudun daha fazla enerji kazanacak ve kasların dolmaya başlayacaktır.”
Gelinlere fit görünmeleri için15 tüyo...Zaman daralıyor mu? Çok değil, yalnızca on dakikanı ayırarak vücudunda kalıcı değişiklikler oluşturabilirsin. Dilersen egzersiz üzerine videolar alabilir, onları takip ederek dar zamanlarını en iyi şekilde değerlendirebilirsin.

Gelinliğinin nasıl olduğuna karar verdin mi? Dekolteni nereden vereceğine karar verirken vücut yapın isteklerini bastırıyorsa egzersiz çalışmalarına başla. Dar zamanda gerekli olan bölgeye odaklan. Straplez bir model için omuz ve kollarını çalıştır. Dar ve uzun gelen bir gelinlik giyeceksen geniş belini ve basenlerini inceltmen gerekecek.
Gelinlere fit görünmeleri için15 tüyo...Temelleşen bedenini harekete geçirmek ve motivasyonunu artırmak için müzik iyi bir araç olabilir. Sevdiğin ve seni en güzel anlara götüren parçalardan oluşan bir liste hazırla, aç ve sesi yükselt. İşte şimdi egzersiz yapmak çok daha eğlenceli olacak. Gelinlere fit görünmeleri için15 tüyo...Diyeti bırakmayıp üstüne bir de sporu eklersen daha başarılı sonuçlara daha çabuk ulaşabilirsin. Diyet ve fitness programlarını bir arada yürüten bazı kulüplere katılabilir, burada hedefine zorlanmadan ulaşabilirsin.

Ulaşabileceğin hedefler koy kendine. Vermen gereken kilo beşken, on kilo vermeyi aklına sokma tabii! Hedefe ulaştığında ise kendini ödüllendir. Hatta verdiğin her kiloda nişanlını alıp romantik bir yiyerek bir sonraki hedefe daha istekli başlayabilirsin. Eğer nişanlının da kilo vermesi gerekiyorsa, onu da içinde bulunduğun duruma ortak edebilirsin.
Gelinlere fit görünmeleri için15 tüyo...Kadınsı ve seksi kıyafetler ile kendi kendini yola getirebilirsin. Bastıramadığın iştahın da belki imkansız görünen hayaller karşısında kendini dizginleyebilir. Bir de bu kıyafetlerin yanına senin giydiğin geniş ve bol kıyafetleri koy. Size ilham verecek daha büyük bir sebep yoktur sanırım.

İnsan her konuda yanına bir arkadaş arar. İşte bu işleminde senin yanında olacak en önemli kişi nişanlın. Birlikte dans kursuna katılabilirsiniz mesela. Hem fazla kalorilerinden kurtulur hem romantik anlar yaşarsınız.
Gelinlere fit görünmeleri için15 tüyo...Canlanmak ve enerji dolmak istiyorsan, neden yoga ya da pilatesten birini seçmiyorsun? Bu kurslar hem beden hem de zihin olarak güçlenmeni sağlayacak, düğünden önce yaşadığın stresi hafifletecektir. Üstelik vücudunu şekle sokup, zayıflamanda da büyük etkisi olacak.Daha uzun süre egzersiz yapmak için rahat giysiler seçmek önceliklerin arasında olsun. Neden tam cesaretini toplamışken, ayakkabın ayağınızı vursun. Ayağında koca bir yük taşımak istemiyorsan, hafif, yumuşak tabanlı ayakkabıları tercih et. Gelinlere fit görünmeleri için15 tüyo...Boks yapmayı daha önce hiç düşündün mü? Kulağa erkek sporu gibi gelen bu spor aslında kadınlar içinde tüm vücudu çalıştıran harika bir egzersiz. İlk seansta ayaklarının yoğun bir şekilde çalıştığını görecek ve daha sonra bunun tüm vücuda yayıldığını hissedeceksin.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 111 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,772 saniyede oluşturuldu.