Göbek yağları eritmek için ne yapılmalı?

Göbek yağları eritmek için ne yapılmalı?

Göbeğinizdeki inatçı yağlardan şikayetçi misiniz? Kilo aldığınızda göbeğe mi gidiyor? Öyleyse göbek bölgesindeki yağları eritmek için neler…
Kilo almaya başladığınızda göbeğinizin aldığı şiş ve yağlı görüntü sizi rahatsız ediyor olabilir. Doğru besinleri doğru şekilde tükettiğinizde göbek yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. İşte sizin için göbeğinizi yok etmek için yemeniz ve yememeniz gereken besinleri sıraladık.

 

Göbek Yağlarından Kurtulmak İçin Tüketmeniz ve Tüketmemeniz Gerekenler

Lifli gıdaları sofranızda baş tacı yapmalısınız. Baklagiller göbek yağlarından kurtulmanıza yardımcı olacaktır.
Düşük karbonhidratlı sebzeleri bol bol tüketmelisiniz. Yeşil yapraklı sebzeler, domates karnabahar, brokoli iyi birer seçenek oluşturur.
Süt ürünlerinin göbek yağlarından kurtulmak konusunda yardımcı olduğu biliniyor. Az yağlı süt, yoğurt ve peynirleri tercih edebilirsiniz.
Yeşil çay tüketmek vücuttaki toksinlerin atılmasına yardımcı olacaktır. Göbek bölgenizin daha şiş durmasının önüne geçmiş olursunuz.
Protein göbek yağlarından kurtulmanızı destekler. Yumurta, yağsız beyaz ve kırmızı et uzun süre tok kalmanızı ve açlık krizlerini engeller.
Bir bardak suyun içine birkaç damla limon damlatıp içtiğinizde toksinlerin atılmasına yardımcı olursunuz.

Gün içinde bol su içmeyi  unutmayın.

Göbek bölgesindeki yağların temel sebebi aşırı şekerli besinler tüketmektir. Hamur işi, şerbetli tatlılardan uzak durun. Tatlı olarak meyve yada sütlü tatlıları tercih etmelisiniz.
Metabolizmanızı hızlandıracak egzersizler yapmayı ihmal etmeyin.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 83 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,650 saniyede oluşturuldu.