Hamile kadınlar için güzellik önerileri…

Hamile kadınlar için güzellik önerileri…

Hamile olmak moda ve güzellik dünyasına veda etmek demek mi? Bir daha düşün! L’Oreal Paris’in Güzellik Elçisi ve Müstakbel Anne Blake Lively ‘i uzun zamandır hayranlıkla takip ediyoruz! Gossip Girl’ün Serena’sı havalı sarışın Hamile kadınlar için güzellik önerileri...uzun zamandır kırmızı halıda karnını ön plana çıkaran elbiseler, dalgalı dağınık saçları ve minimal makyaj stilleri ile göz önünde. Blake’den esinlenerek hazırladığımız müstakbel annelere özel güzellik rehberimiz için okumaya devam et…

 Ombrelen

Blake yaklaşık altı haftadır koyu saç dipleri ile güzellik radarımızda. Saç diplerini boyamadığın bu dönemde Ombre uygulaması ile saçlarına renk katabilir, hem de yoğun geçen hamilelik döneminde, daha az kuaför ziyaretleri ile bebeğine ve kendine vakit ayırabilirsin.

Minimalleş

Hamile olduğun zamanlardaki mucizevi ışıltı, teninde ortaya çıkarman gereken tek odağın olsun. Makyaj uygulaması öncesi mutlaka yüzüne nemlendirici sür ve bir BB kremle cilt tonunu dengele. Bir kaç kat siyah maskara ve bir dudak parlatıcısı dokunuşu ile hazırsın!

Öneri: Toz pembe bir allıkla cildine sıcaklık katmayı da deneyebilirsin.

Hızlı ipuçları

Kendine zaman ayıramadığın zamanlarda, bir kaç kat siyah maskara ve kırmızı ruj, aradığın çekiciliği yakalamana yardımcı olacak. Bu gibi küçük adımlarla, görünümünde büyük farklar yaratabilirsin.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 83 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,514 saniyede oluşturuldu.