Her sabah yapıldığında güzelleştiren 7 alışkanlık…

Her sabah yapıldığında güzelleştiren 7 alışkanlık…

Her sabah tekrarlandığında sizi güzelleştirecek 7 öneriye göz atalım.

Antioksidan serum kullanın

C ve E vitamini gibi antioksidanlar cildi zararlı serbest radikallerden korur. Cildinize doğal bir parlaklık kazandırır. Yüzünüzü yıkadıktan sonra ve nemlendirici uygulamadan önce antioksidan içerikli serumlar kullanabilirsiniz.

Protein tüketinHer sabah yapıldığında güzelleştiren 7 alışkanlık...

Sabahları yumurta ve yoğurt gibi protein içeren yiyecekler tüketin. Yapılan araştırmalar sabahları yüksek protein içeren kahvaltı yapan kadınların daha uzun süre yaşadığını gösteriyor.

Güneş koruyucusuz çıkmayınHer sabah yapıldığında güzelleştiren 7 alışkanlık...

Hava bulutlu olsa bile güneş koruyucusu sürmeden evden adımınızı atmamalısınız. Cilt kremlerinin mutlaka güneş koruyucu özelliğe sahip olmasına özen gösterin.

Koca bir bardak su içinHer sabah yapıldığında güzelleştiren 7 alışkanlık...

Susuzluk sizi sadece yorgun değil solgun da gösterir. Sabahları uyandığınızda kocaman bir bardak su için. Bu sayede gece boyu susuz kalan vücudunuzu yenileyeceksiniz.

Hareket edinHer sabah yapıldığında güzelleştiren 7 alışkanlık...

Araştırmalar sabahları egzersiz yapan kadınların geceleri daha kaliteli uyuduğunu gösteriyor. Sabahları 5-10 dakika da olsa egzersiz yapın.

Mineralli su kullanınHer sabah yapıldığında güzelleştiren 7 alışkanlık...

Sabahları uyandığınızda yüzünüze mineralli su sıkın. Buzdolabında bekletebileceğiniz mineralli su yüzünüzdeki sabah şişkinliğini alacak ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Yeşil çay içinHer sabah yapıldığında güzelleştiren 7 alışkanlık...

Sabahları kahve yerine yeşil çay için. Yeşil çay, bir çeşit antioksidan olan flavanoidler içerir ve bu maddeler yaşlanmaya karşı oldukça etkilidir.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 112 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,763 saniyede oluşturuldu.