İlham verici gelin makyajları…

İlham verici gelin makyajları…

Gelin makyajı, gelinlikten sonraki en önemli unsur belki de… Saçınızda abartıya kaçabilirsiniz ama makyajda çok dengeli olmalısınız. İlham verici gelin makyajlarını sizin için derledik…

Gelin makyajı ne yazık ki hata affetmez. O yüzden dozunda renkler kullanmalı, profesyonel destek almalısınızİlham verici gelin makyajları... Aşırı makyaj gelinin masumiyetine gölge düşürebilirken, yetersiz makyajda özensiz ve soluk görünebilir.

İşi uzmanına bırakmak en iyisi olabilir. Ama unutmayın, kendinizi rahat hissettiğiniz makyaj en doğru makyajdır. Ne isteyip ne istemediğinizi mutlaka net olarak belirtmelisiniz.

Eğer makyajınızı kendiniz yapacaksanız, birkaç ay öncesinde gelinlik modelleri ve genel evlilik hazırlıkları ile ilgili dergi karıştırırken mankenlerin makyajlarına da dikkat edin. Beğendiğiniz bir tarz olursa resmi saklayın ve örnek olarak kullanın. En azından ne istediğinizi net biçimde ifade etmiş olursunuz.

İlham verici gelin makyajları...Kalıcı, su bazlı ve suya dayanıklı ürünler kullanmaya gayret gösterin. Düğün maceranız sabahın erken saatlerinde başlayıp gece geç saatlere kadar devam edecek. Bu yüzden makyajınızı tazelemek için en yakın arkadaşınıza ya da annenize ruj ve pudranızı verin, ihtiyacınız olabilir.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 111 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,859 saniyede oluşturuldu.