İlişkide aranan özellikler…

İlişkide aranan özellikler…

Yapılan bir araştırmaya göre, kadınla erkeğin tanıştıkları ilk 30 saniye, ilişkilerinin sonunu tahmin etmek için yeterli bir süre.

kadının olumlu sinyaller vermesi halinde, erkeğin hatalı bir davranış içine girmesi ise beraberliği başlamadan bitiriyor genellikle. İşte, Lilay Koradan’ın Aşk sözleri, öyküler ve aşk üzerine yazılardan derlediği ‘Aşkmetre’ isimli kitaba göre çiftlerin birbirlerinde aradıkları özelliklerin listesi:

İlişkide aranan özellikler...Espri yeteneği

Bir kadını veya erkeği güldürebilmek, kalbinin yarısını da kazanmak demektir. Espri yeteneği çok hafif ama etkili bir silah, küçük ama her şeyi bir anda değiştirebilecek bir detaydır. Zekice yapılan espriler, sohbetin samimileşmesini sağlayacak en etkili yöntemdir.

Gülümseme

Kadınların erkeklerde aradıkları en önemli özelliklerden biri de güler yüzlülüktür. Gülümseme, sizi çekici kılan unsurlardan biridir. Yüzünüzü aydınlatan sıcak bir gülüş, onu elde etmenizi sağlayacaktır. Sonuç, kesin ve çabuktur. Üstelik gülümsemeniz sizin ne hissettiğinizi bütün kelimelerden daha iyi anlatır. Eğer mutluysanız, birinden hoşlanıyorsanız, aşıksanız veya onun için deli oluyorsanız, bunu tek kelime bile etmeden sadece bir gülümseme ile ilan edebilirsiniz.
Sürprizler

Kadınlar ve erkekler sürprizlere bayılır. Özel günleri fırsat bilip, ona mutlu olacağı hediyeler armağan edin. Vereceğiniz hediyenin içine romantik bir şiir ya da aşkınızı esprili bir şekilde ifade edecek minik bir kart eklemeyi de unutmayın. Ne kadar etkili olduğunu göreceksiniz.

Doğallık

Bütün çekiciliğinizi olduğunuz gibi gösterebilirsiniz, yani doğal olabilirseniz, kesinlikle karşınızdakini etkileyebilirsiniz. Hayatı ve insanları sevmek, yaşam enerjisi ve heyecan erkekleri de kadınları da çeker. Üstelik hiç çaba sarf etmeden, doğal bir şekilde…

Doğru hediyeler

Kadınlara ve erkeklere en doğru hediyeyi seçmek, onun kalbini on ikiden vuracaktır. Kadınları çiçek, parfüm ve güzel ambalajlanmış bir çikolata etkileyeceğiniz gibi, erkekleri de kalem ve kravatla etkileyebilirsiniz.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 123 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,597 saniyede oluşturuldu.