İlişkiye başlamadan 3 şey sorgulayın…

İlişkiye başlamadan 3 şey sorgulayın…

Hoşlandığınız kişiyle bir süredir görüşüyorsunuz ve artık bu ilişkinin adını koyma konusunda bir karar almanız gerekiyor. İşte onun güvenilir bir erkek olup olmadığını gösteren önemli işaretler.

1-Son ilişkisi nasıldı?

İlişkiye başlamadan 3 şey sorgulayın...Garip bir konu olmasına rağmen, bir erkeğin sizden önceki ilişkisi hakkında öğreneceğiniz şeyler işinize yarayabilir. Yaşadıklarını ona açıkça sormak yerine, “Çok karizmatiksin. Bir kız nasıl seni bırakabilir anlamıyorum” benzeri esprili sorular yönelterek size açılmasını sağlayabilirsiniz.Olgun bir erkek önceki kız arkadaşlarının birkaç iyi özelliğinden bahseder ve sonra kısaca ilişkisinin neden bittiğini anlatır. Eğer sinirlenip, eski kız arkadaşları hakkında atıp tutmaya başlıyorsa, karşınızdaki erkeğin sabırsız, anlayışsız ve agresif biri olduğunu düşünebilirsiniz.
2- Mesleği hakkında neler hissediyor?

Bir erkeğin kariyerine karşı tutumu, hayatının ileride nasıl olacağının göstergesidir. Kariyerine bağlı bir erkek hayatını doğru bir şekilde planlar ve yaşar. Ona, “Yaptığın işi seviyor musun?” diye sorarak bu konudaki düşüncelerini öğrenebilirsiniz. Ancak bu bir işkolikle yaşamanız gerektiği anlamına da gelmiyor elbette!Eğer işini seviyor ama en romantik anlarda bile bundan bahsediyorsa ona gönül rahatlığı ile veda edebilirsiniz. Ya da siz bir metropolde yaşamayı isterken, o ekolojik tarım yapılacak bir çiftlik kurmak istiyorsa yine dikkatli olmanızda fayda var.
3- Borçlarına sadık mı?

Öncelikle borçlanmak her zaman için kötü bir şey değildir. İnsanlar yatırım amaçlı borçlanabilir ve sonra da borçlarını rahatlıkla ödeyebilirler. Dikkat etmeniz gereken nokta, ne tür şeyler için borçlandığı. Mesela bir erkek, borçları varken ihtiyacı olmadığı halde kocaman bir plazma televizyon ve son model bir motosiklet almayı planlıyorsa ondan uzak durmanızı öneririz.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 111 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,653 saniyede oluşturuldu.