İlk Buluşmaya Özel Güzellik…

İlk Buluşmaya Özel Güzellik…
“Makyajım nasıl olmalı, nasıl bir makyaj yapmalıyım” diye endişelenmeyin, sakin olun ve iyi düşünün!

İlk buluşmada onun kalbini bir kez daha fethedebilmek için işe saçlarınızdan başlayın. Eğer uzun ve düz saçlarınız varsa: Akşam yatmadan önce uçlarını bigudi ile sarın. Böylece sabah açtığınızda romantik buklelere sahip olacaksınız.

Saçlarınız kıvırcıksa: Düz fön sizi son derece sade ama güzel gösterecektir. İlk Buluşmaya Özel Güzellik...Maksat biraz değişiklik yaratmak nasılsa… Saçlarınız kısaysa da size tavsiyemiz bir şekillendirici yardımıyla birkaç renkli toka kullanarak şirin bir topuz yapmanız.

Hoşunuza gitmezse onlara dağınık bir şekil verip hoş bir hava da yaratabilirsiniz.Geldik en önemli aşama olan makyaja. İlk olarak cildinizi özenle temizleyin ve bir nemlendirici sürün.

İlk Buluşmaya Özel Güzellik...Böylece makyajınız hem daha kalıcı hem de daha pürüzsüz olacaktır. Ardından bir süngerle fondöteninizi sürün. Üstünden bir kat şeffaf pudra ile geçtiğinizde ten renginiz daha mat ve sağlıklı olacak.

Cildiniz için gerekli baz’ı hazırladıktan sonra göz makyajınız için biri açık, diğeri koyu olmak üzere iki renk far kullanın. Açık rengi göz kapağından başlayıp tüm kaş altına, koyu rengi de sadece göz kapağınıza sürün. (Siz göz şeklinize göre farklı bir makyaj da yapabilirsiniz)Ardından kirpiklerinize iki kat mascara sürüp fazlalığı bir kirpik fırçası ile alın. (Bunun için bitmiş bir mascaranın fırçasını da kullanabilirsiniz)

İlk Buluşmaya Özel Güzellik...Yüzünüze allıkla sağlıklı bir renk verdikten sonra sıra son aşama olan ruja geldi. Bu arada mat rujların parlak rujlara oranla çok daha kalıcı olduğunu da unutmayın.

Tüm hazırlıklarınız bittikten sonra onunla buluşmadan önce parfümünüzü sıkın. Ancak seçiminizin ağır olmayan fresh ve kalıcı bir koku olmasına dikkat edin.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 111 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,702 saniyede oluşturuldu.