İyi bir seks hayatı için 20’li yaşlara öneriler…

İyi bir seks hayatı için 20’li yaşlara öneriler…

20’li yaşlarda cinsel hayatınızda tecrübesiz olmanız ve hatalar yapmanız normal. Pudra.com’un önerilerini dikkate alarak seks hayatınızı çok daha iyi bir duruma getirebilirsiniz.

İyi bir seks hayatı için 20'li yaşlara öneriler...Genç kızlıktan olgunluğa geçmeye başladığımız 20’li yaşlarda birçok konuda tecrübesiz olabiliyoruz. İş, evlilik gibi hayati konuların yanı sıra cinsel hayatımız da bu yaşlardaki tecrübesizliğimizden etkilenebiliyor.

20’li yaşlarınızda yeni başlayan cinsel hayatınızda her şeyin yolunda gitmesi için Pudra.com nelere dikkat etmeniz gerektiğini yazdı.

Vücudunuzdan utanmayınİyi bir seks hayatı için 20'li yaşlara öneriler...

Hafif yağlı göbeğiniz ya da büyük kalçalarınız, izin vermezseniz, cinsel yaşamınızı olumsuz etkileyecek şeyler değil. Biz kadınlar, fiziksel görünüşümüze her zaman önem veririz ancak 20’li yaşlarda kendimize karşı biraz da acımasız olabiliyoruz. Vücudunuzla ilgili endişelerinizin olması sadece seks sırasında gergin olmanıza ve zevk alamamanıza neden olur. Bu yüzden vücudunuzdan utanıp onu saklamaya çalışmak yerine, partnerinizin sizi olduğunuz gibi sevdiğini düşünün.

Bedeninizi tanıyınİyi bir seks hayatı için 20'li yaşlara öneriler...

Cinsel yaşamınızın yeni başladığı 20’li yaşlarda, kendinize yapabileceğiniz en büyük iyilik bedeninizi tanımanız olacak. Bedeninizi inceleyin, bedeninizle ve cinsellikle ilgili bilgi sahibi olun, bir şeyler okumaktan/izlemekten çekinmeyin. Ayrıca mastürbasyon yapmak da hem kendi bedeniniz tanımanın hem de zevk almanın en kolay yolu.

İsteklerinizi açıkça söyleyinİyi bir seks hayatı için 20'li yaşlara öneriler...

Seksle ilgili zamanla öğreneceğiniz en önemli şeylerden biri de açıklık! Partnerinize isteklerinizi söylemekte ya da göstermekte ne kadar açık olursanız o kadar çok zevk alabilirsiniz. Cinsel hayatınızın başlarında isteklerinizi kolayca söyleyememeniz doğal, ancak bunu ne kadar çabuk aşarsanız cinsel hayatınız için o kadar iyi olur. Özellikle bu yaşlarda partnerinizin de sizin kadar tecrübesiz olduğunu göz önüne alırsak, ona biraz yol göstermeniz iyi olacak.

Rol yapmayınİyi bir seks hayatı için 20'li yaşlara öneriler...

Birçok kadın her cinsel ilişki sırasında orgazma ulaşamıyor. İlk olarak bunun normal bir durum olduğunu ve birçok kadının başına geldiğini unutmayın. Tabii orgazma hiç ulaşamıyorsanız durum biraz farklı. Bunu partnerinizle paylaşın ve bir çözüm bulmaya çalışın. Bunun partnerinizi kıracağını düşünebilirsiniz ancak seksin erkeklerin güç göstermesi gereken bir alan değil her iki tarafın da zevk alması gereken bir paylaşım olduğunu hatırlayın. Tabii rol yapmaya devam ettiğiniz sürece zevk alamayacağınızı da unutmayın.

Doğum kontrol yönteminizi seçinİyi bir seks hayatı için 20'li yaşlara öneriler...

20’li yaşlar bazı konularda biraz dikkatsız davrandığımız dönemler olabiliyor. Bu yüzden doğum kontrol yöntemlerini ya da cinsel ilişki esnasında korunmanın önemini tam olarak anlayamayabiliyoruz. Partnerinizi ne kadar iyi tanırsanız tanıyın, cinsel yollarla bulaşan hastalıklara karşı tetikte olmanız gerektiğini ve erken yaşta yaşanan beklenmedik bir hamileliğin tüm hayatınızı etkileyeceğini unutmayın. Bu yüzden korunma yönteminizi seçerken gerekli özeni gösterin.

Fantezilere açık olunİyi bir seks hayatı için 20'li yaşlara öneriler...

Hiçbir şeyi denemeden neyin iyi, neyin kötü olduğunu bilmeniz mümkün değil. Cinsel yaşamınızda yeniliklere açık olmaya çalışın. Özellikle 20’li yaşlarınızda nelerden hoşlandığınızı ve neleri sevmediğinizi öğrenmenin en iyi yolu denemektir. Tabii bunu yaparken istediğiniz an vazgeçebileceğinizi ve durma hakkınız bulunduğunu da unutmayın. Tüm fanteziler ancak iki kişi de istekli olduğunda zevk verebilir.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 111 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,814 saniyede oluşturuldu.