Kalıcı makyaj ile sürekli güzellik…

Kalıcı makyaj ile sürekli güzellik…

Hem zamandan tasarruf edip, hem de istedikleri gibi güzel ve bakımlı görünmek isteyen kadınların ilk tercihi artık doğal görünümlü kalıcı makyaj oluyor.

Günümüzde kadınlar hem iş hem de sosyal yaşamlarında her zaman bakımlı görünmek istemektedirler. Kalıcı makyaj ile sürekli güzellik...Ancak bakımlı görünmek için fazlasıyla zaman ve efor harcamak zorunda kalmaktadırlar. Bu durumla karşı karşıya kalan kadının yardımına doğal ve kalıcı makyaj koşmakta. Hem zamandan tasarruf edip, hem de istedikleri gibi güzel ve bakımlı görünmek isteyen kadınların ilk tercihi artık doğal görünümlü kalıcı makyaj oluyor.

Makyaj Yapamayan Ve Elleri Titreyenlerin İmdadına Kalıcı Makyaj Yetişiyor

Kalıcı makyaj uzmanı ve eğitmeni Ümit Gök, her zaman bakımlı olmak isteyip ancak makyaj yapamayan, uygulayamayan veya eli titreyen, gözleri iyi görmeyen bir bayanın eyeliner çekememesi durumda kalıcı makyaj gerçekten büyük bir kurtarıcı olmaktadır dedi.

Alerji Riski YokKalıcı makyaj ile sürekli güzellik...

Kalıcı Makyaj Uzmanı ve Eğitmeni Ümit Gök, makyaj uygulamalarındaki malzemelerin; bitki köklerinden elde edilen doğal boyalardan elde edilmesi nedeniyle hiçbir cilt tipine zarar vermediğini ve alerji riski taşımadığını belirtti. Ümİt Gök, kalıcı makyaj; tek kullanımlık steril micro iğneler ile derinin üst katmanına zerk edilme işlemidir bilgisini Verdi.

Ümit Gök, kalıcı makyajı seyrek kaşlı, kaş tipinde bozuklukları olan kişilerin kaşlarına şekil vermede, yada var olan kaşının şeklinden memnun olmama durumunda, göz kapağı üstüne eyeliner veya göz altı çizgisini netleştirme, dudak kenarı çizgisi net olmayanların dudak hatlarını netleştirme yada dudakları ince olanların silikona gerek kalmadan daha dolgun bir görünüm kazanması için kalıcı doğal makyaj uygulaması ile her zaman renkli dudaklarz sahip olabildiklerini söyledi.

Ameliyat Sonrası Renk Kayıplarında da UygulanıyorKalıcı makyaj ile sürekli güzellik...

Daha parlak renkli ve ışıltılı bir cilde sahip olmak için kalıcı allık uygulamasıda yaptıklarımı belirten. Kalıcı makyaj uzmanı ve eğitmeni Ümit Gök, ayrıca medical olarakta ciltteki pigmentasyon bozuklukları “vitiligo” alopecia sonucu kıl dökülmeleri veya “mastektomi”( kanser sebebiyle göğsün cerrahi olarak cıkarılması işlemi ) areola ( Meme başı etrafı) kısmının tekrar şekillendirme işleminide kalıcı makyaj uygulaması ile yapabildiklerini açıkladı.

Seyrek Saçlılar İçin Saç Efekti Uygulaması

Ümit Gök, saç diplerindeki seyrekliklere de kalıcı makya ile kıl efekti verilerek daha dolgun bir görüntü verilebildiklerini özellikle erkeklerin nu yönteme yoğun ilgi gösterdiğini söyledi.

Erkeklerde Deep-Liner Yaptırıyor

Kalıcı Makyaj Eğitmeni Ümit Gök, yüze doğal bir güzellik katan kalıcı makyajın artık günümüzde erkekler tarafından tercih edilmeye başladığını, erkeklerin göz altına deep-liner uygulattıdığını ve bunun hiçbir şekilde belli olmamasını istediklerini söyledi.

Kalıcı Doğal Makyajın Steril Ortamlarda Yapılması Şart !Kalıcı makyaj ile sürekli güzellik...

Kalıcı makyaj uygulaması yapan kişilerin sertifakalı ve eğitimli olmas gerektiğini belirten Ümit Gök sterilizasyonu sağlanmış ortamlarda bu işi yapabilmek işin en önemli kuralıdır dedi.

Kalıcı Makyajla Istediğiniz Görünüme Sahip Olabilirsiniz.

Ümit Gök, doğal kalıcı makyaj ile silikon yada dolgu gibi uygulamalara gerek kalmadan dolgun ve biçimli dudaklara sahip olunabilir, gözlerinin küçüklüğünden şikayet edenler ise daha iri badem şeklinde gözlere sahip olabilir, cilt tonuna göre yanaklara uygulanan allık uygulaması ile her daim canlı bir surata sahip olabilirlr açıklamasında bulundu.

Kalıcı Doğal Makyaj Uygulaması Öncesi Her Kişiye Özel Demo Çalışması Yapılıyor

Kişiye en uygun kalıcı makyajın yapılabilmesi için öncelikle kişinin yüz orantısına uygun bir demo çalışması yapılarak ideal görüntü tespit edildiğini belirten Ümit Gök, sonrasında kişinin cilt rengine en uygun olan boyalar seçilir, ardından ortalama 1 saat süren işlem başlar. Bu işlemden 3 hafta sonra tekrar bir uygulama yapılarak uygulama mükemmelleştirilir ve kalıcılığı sağlanır açıklamasında bulundu.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 112 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,769 saniyede oluşturuldu.