Kusursuz Plaj Makyajı İçin Öneriler…

Kusursuz Plaj Makyajı İçin Öneriler…

Her şeyden önce tüm vücudunu ve yüzünü güneşten koruman gerekir. Şimdi bu makyajın sırlarını öğrenelim!

Kusursuz Plaj Makyajı İçin Öneriler...Deniz, kum ve güneş bir araya geldiğinde bizden iyisi yok! Yazın bize farklı bir güzellik verdiği bir gerçek!

Güneşte açılmış saçlar ve bronzlaşmış ten kulağa harika gelmiyor mu? Tabii ki sahildeki bir sürü kız arasında sıyrılıp öne çıkmak için çeşit çeşit bikinilerimiz, pareolarımız yetmiyor! Saçımızın, cildimizin de muhteşem görünmesi gerekir. Kusursuz Plaj Makyajı İçin Öneriler...Belki biraz makyaj hiç fena olmaz! Dumanlı gözlerden, kuyruklu eyelinerdan bahsetmiyoruz ama hafif bir makyajla yüzünün kusursuz görünmesini sağlayabilirsin. Hem de güneş korumasını da atlamadan!

Kusursuz plaj makyajıKusursuz Plaj Makyajı İçin Öneriler...

Her şeyden önce tüm vücudunu ve yüzünü güneşten koruman gerekir. Gölgede de dursan, UV ışınları cildine etki edeceği için, koruma faktörlü olan kremlerden yararlanmalısın. Şimdi bu makyajın sırlarını öğrenelim!

İlk sırKusursuz Plaj Makyajı İçin Öneriler...

Güneşle beraber cildin tamamen savunmasız olur. Bu nedenle hem cilt kusurlarını kapatıp, renk farklılıklarını eşitlemek, hem de güneşten korunmasını sağlamak için, faktörlü bir renkli kremi cildine uygulayabilirsin. Yüz için köpük dokuda, kapatıcı özellikli, yüksek faktörlü güneş bakım kremleri bu yaz favorilerimiz arasında!

İkinci sırKusursuz Plaj Makyajı İçin Öneriler...

Gözlerine su geçirmez özellikli maskaranı uygulayabilirsin. Yalnız, gözlerinin de güneşten etkilendiğini unutmamalısın! Bu yüzden öncesinde, kapatıcı özelliği de olan, yüksek koruma faktörlü, göz kremini; kaş kemiğinden yanak kemiğine kadar, göz kapağın da dâhil olacak şekilde uygulayabilirsin.

Üçüncü sırKusursuz Plaj Makyajı İçin Öneriler...

Güneşin altında fazla kalınca, dudaklarında oluşan çatlakların arttığını fark etmiş miydin? Ne yazık ki güneş ışınları, dudaklarına da zarar veriyor. O nedenle plajda veya havuz kenarındayken, dudaklarını lip balmlarla sürekli nemlendirmelisin.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 111 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,699 saniyede oluşturuldu.