Makyaj çantanıza yazı getirecek öneriler…

Makyaj çantanıza yazı getirecek öneriler…

Şimdi makyaj çantanızı yaza uygun hale getirmenin tam sırası.  yazın hafifliğini ve canlılığını makyaj çantanıza taşıyabilirsiniz.

Makyaj çantanıza yazı getirecek öneriler...

Havaların ısınmasıyla koyu renkli ve yoğun formüllü ürünleri artık çantamızdan çıkarmanın zamanı geldi. Çantanızı 2015 yaz trendlerine ve sıcak havaya uygun hale getirmeniz için önerilerimiz var.

Makyaj bazı

Makyaj çantanızı yaza uydurmak için yapacağınız ilk şey yeni bir makyaj bazı satın almak olmalı. Hiçbir kadın yazın makyajının akmasını ya da dağılmasını istemez, değil mi? Makyaj bazı uygulayarak makyajınızın sıcaktan, nemden ve terden etkilenmesini önleyebilir ve daga dayanıklı olmasını sağlayabilirsiniz.

Renkli güneş kremi

Yoğun yapılı fondötenler artık makyaj çantalarından çıkmalı. Bunların yerine güneş koruma faktörlü BB kremleri ya da renkli güneş kremlerini tercih edebilirsiniz. Güneşin zararlı ışınlarından cildi korumak, cilt kusurlarını kapatmak kadar önemli.

Bronzlaştırıcı pudra

Yazın ışıltısını yüzümüze taşımak için bronzlaştırıcı pudralar mükemmel bir tercih. İsterseniz allık olarak isterseniz tüm yüzünüze uygulayarak tatile gitmiş ve güneşin sihirli öpücüğünü kapmış gibi bir görünüm elde edebilirsiniz.

Renkli farlarMakyaj çantanıza yazı getirecek öneriler...

Doğal tonlarda göz makyajını çok sevsek de yaz mevsimi göz makyajımızı renklenmek için iyi bir fırsat. Pembe, yeşil, turuncu, mavi gibi canlı renkli farlarla yazın hareketli, enerjik havasını makyajınıza taşıyın.

Suya dayanıklı maskara ve göz kalemi

Kışın kullandığınız maskaranızla ya da göz kaleminizle hiçbir problem yaşamamış olabilirsiniz ama yazın sıcaklarına ve nemli havasına dayanabileceğinden emin misiniz? Günün ilerleyen saatlerinde gözaltlarınıza inen siyahlıklardan şikayetçiyseniz, makyaj çantanıza mutlaka suya dayanıklı bir maskara ve göz kalemi eklemelisiniz. Suya dayanıklı ürünler hem deniz kenarında hem de şehrin sıcağında en iyi arkadaşınız olacak.

Güneş korumalı renkli dudak balmlarıMakyaj çantanıza yazı getirecek öneriler...

Dudaklarımız da en az cildimiz kadar güneşin zararlı ışınlarına maruz kalıyor ve dudaklar ince yapılarıyla güneş ışınlarından çok fazla etkileniyor. Yazın güneş korumalı renkli dudak balmlarını dudaklarınızı korumak ve renklendirmek için kullanabilirsiniz.

 

Canlı ojeler
Makyaj çantanıza bu yaz canlı renklerde ojeler ekleyin. Mesela fuşya, turuncu ve mor tonlarını deneyebilirsiniz. Bordo, siyah gibi koyu renkleri kışın soğuk günlerine saklayın ve yazın renkli havasını tırnaklarınıza taşıyın.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 111 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,707 saniyede oluşturuldu.