Makyaj Yaparken Yapılmaması Gerekenler…

Makyaj Yaparken Yapılmaması Gerekenler
Yaptığınız makyajın yüzünüze yakışması ve doğal görünmesi için bazı yanlışlardan ve hatalardan uzak durmanız gerekmektedir. İşte bu yazımızda makyaj yaparken yapılmaması gerekenler hakkında bilgi vereceğiz…

Öncelikle allık sürerken dikkat etmelisiniz.Yüzünüzün çok koyu ya da soluk ya da çok parlak kullanımlardan uzak durun. Makyaj Yaparken Yapılmaması GerekenlerAksi takdirde makyajınızın doğallığı kaybolacak. Adeta sizi booya kpüne dönüştürecektir. Allığı elmacık kemiklerinze uygulayın. Eğer allık yüzünüzde eğreti gibi duruyorsa allık renk seçimi yanlış yapmışsınız demektir.

Ruj alırken makyajsız olmayı tercih edin. Böylece doğal ten renginize uygun ruj alabilirsiniz. Ruju elinizde deneyerek almayın. Bu sizi yanıltabilir.

Ayrıca güzn sadece dışına kalem çekmek gözü olduğundan daha küçük gösterir. Kalemi, gözlerinizin iç köşesinden kaşlarınıza doğru uzanan dış köşeye doğru çekin.

Gözlerinizin sadece dışına kalem çekmek, onları küçük gösterir. Kalemi, gözlerinizin iç köşesinden, kaşlarınıza doğru uzanan dış köşeye kadar çekin.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 121 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,671 saniyede oluşturuldu.