Mükemmel kaşların 6 sırrı…

Mükemmel kaşların 6 sırrı…

Mükemmel kaşlara sahip olmak aslında sanıldığı kadar zor değil. Birkaç adımda daha doğal duran ve yüzünüze uygun bir kaş modeline kavuşabilirsiniz.

Kadınlar için kuşkusuz kaşları çok önemlidir. Mükemmel ve bakımlı kaşlara sahip olmak için uygulamanız gereken belli başlı ipuçları bulunmaktadır.

İşte mükemmel kaşların 6 sırrı…Mükemmel kaşların 6 sırrı...

İyi bir cımbız satın alın

Kaşınızı düzgün bir şekle sokmadan önce, iyi bir cımbız satın alın. Doğru bir cımbız seçimiyle kaşlarınızın kırılmasını önler ve en doğru şekli rahatça verebilirsiniz.

Doğaldan uzaklaşmayınMükemmel kaşların 6 sırrı...

İncecik alınmış ve bir çizgi şeklinde gözüken uzun kaşlar artık çok demode! Uzun bir süredir doğal haline bırakılmış kaşlar oldukça trend. Podyumların kraliçesi Cara Delevingne, hiç almadığı kaşlarıyla pek çok kadına bu konuda ilham veriyor. Yüzünüzde yapay bir ifade olmaması için kaşlarınızı çok ince almamaya ve kaş kalemiyle aşırı kalınlaştırmamaya dikkat edin.

Boşlukları doldurunMükemmel kaşların 6 sırrı...

Kaşlarınız seyrekse ve aralarındaki boşluklar gözünüze kötü gözüküyorsa, kaş renginize uygun bir kaş kalemiyle boşlukları doldurun. Kaşlarınızın boş kısımlarını kalemle doldururken kalın çizgiler yapmak yerine, küçük ve hafif dokunuşlarla daha doğal bir görünüm elde edebilirsiniz.

Tarayın ve sabitleyinMükemmel kaşların 6 sırrı...

Kaşlarınızın daha düzgün görünmesi için mutlaka tarayın. Kaşlarınızın aralarında boşluklar varsa kaş kalemiyle hafifçe doldurun ve bir saç spreyi yardımıyla kaşlarınızı sabitleyin. Sabitleme işlemi esnasında spreyi çok az miktarda sıkmaya özen gösterin.

Aydınlatıcı kalemle son dokunuşu yapınMükemmel kaşların 6 sırrı...

Kaş altınıza aydınlık ve canlı bir görüntü vermesi için, aydınlatıcı kalem kullanın. Kaşların alt kısmına uygulanan aydınlatıcı kaş kalemleri, bakışlarınızı belirginleştiriyor ve ortaya muhteşem bir kaş çıkıyor.

Bir profesyonele danışınMükemmel kaşların 6 sırrı...

Dağınık kaşlarla uğraşmak ve şekil vermek oldukça zorlu bir iştir. Kaşlarınızı kendi başınıza istediğiniz şekle sokamıyorsanız, mutlaka bir kaş uzmanına danışın. Kaş uzmanı, yüzünüze en uygun şekli belirleyecektir.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 112 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,649 saniyede oluşturuldu.