Parmağınıza göre karakter analizi…

Parmağınıza göre karakter analizi…

Yüzükler şıklığı tamamladığı gibi kişiliği de yansıtan bir aksesuardır. Üzerine çok da düşünmeden kullandığımız yüzükler hem tasarımları hem de tarzlarıyla bizi yansıtır. Bir başka yönüyse tercih edebileceğimiz 10 parmağımız olmasına rağmen yüzüklerimizi hangisine taktığımız kişiliğimiz üzerine tutulan bir ayna gibidir.

Başparmağına yüzük takanlar; özgürlüğüne düşkün kişilerdir. Parmağınıza göre karakter analizi...Özel alanlarına olan düşkünlükleri ilişkilerinde de etkin rol oynar. Hayatına giren insanların onun özgürlüğüne saygı duyması durumunda her şey yolunda gidebilecekken özgürlüklerini kısıtlama yoluna gitmesi durumunda ilişkileri kısa süreli olur.
İşaret parmağına yüzük takanlar; güç ve otorite seven kişilerdir. Otorite sağlamayı ve gücü elinde tutmayı seven bu kişiler hem özel hem de iş hayatlarında başarılı olurlar.Orta parmağına yüzük takanlar; güvenilir kişileridir. Hem iyi bir sırdaş olurlar hem de iyi dost. Bu kişilikte olanların ilişkileri çok iyi ve güçlü temellere oturur.                                                                                                                                                                                                                                 Yüzük parmağına yüzük takanlar; tertipli ve titiz kişileridir. Yaşam alanları sürekli düzenli olan ve buna çok önem veren pisliğe, dağınıklığa müsamaha göstermeyen insanlardır.                                                                                                                                                          Serçe parmağına yüzük takanlar; ilgi çekmeyi seven kişilerdir. Kendilerine olan güvenleri ve çekicilikleriyle girdikleri her ortamda bakışları kolaylıkla üzerine çekebilirler ve bundan oldukça hoşnut olurlar.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 111 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,587 saniyede oluşturuldu.