Sabah rutinini hızlandıracak makyaj ipuçları…

Sabah rutinini hızlandıracak makyaj ipuçları…

Alarmın ertele butonuna basmak, uzun bir sabah rutininden her zaman daha kolay görünür. Sabahın erken saatinde uyanıp, kontur ya da kedi gözü makyajı yapmak neredeyse imkansız olabilir. Senin için hazırladığımız önerilerle, hazırlanmaya daha az uykuya daha fazla vakit harcayacaksın.

Bir gece önceden hazırlığa başlaSabah rutinini hızlandıracak makyaj ipuçları...

Bu öneri en çok da uzun Pazar gecesi, kaotik Pazartesi sabahını kolay atlatmak için yardımcın olacak. Geceden yüzüne peeling yaparak ertesi sabaha hazırla. Zengin bir gece kremi ile yüzünü nemlendir. Sabah çok taze ve parlak bir cilde uyanacaksın. Gün içinde kapatıcına bile ihtiyaç duymayacaksın!

Araçlarını hazırlaSabah rutinini hızlandıracak makyaj ipuçları...

Sabahları vaktini doğru makyaj malzemesini veya allık fırçanı bulmakla harcadığına eminiz. Sabah ihtiyaç duyacağını düşündüğün malzemelerini gece önceden makyaj masanın üstüne çıkar.

Top 3’ünü belirleSabah rutinini hızlandıracak makyaj ipuçları...

Sabah makyaj rutinini biraz daha hızlandırmak için, onsuz yapamayacağın 3 ürüne karar ver. Göz makyajın için maskara mı eyeliner mı tercih ederdin? Uyguladığın ürünleri azaltarak zamandan fazlasıyla kazanacaksın. Uygulamadan sonra bu favori üç ürününü çantana atarak makyaj tazeleme seanslarına sakla!

Tek bir özelliğine odaklanSabah rutinini hızlandıracak makyaj ipuçları...

Hızlı bir şekilde etkili bir makyaj yapmanın en iyi yolu tek bir özelliğine odaklanmak. Dudaklarını öne çıkarmak için parlak bir ruj veya bakışlarını öne çıkarmak için likit eyeliner uygulaması. Böylece kısa sürede göz alıcı görüneceksin!

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 111 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,696 saniyede oluşturuldu.