Saçlarınıza Ev Spa’sı…

Saçlarınıza Ev Spa’sı…

Tıpkı cildimiz gibi saçlarımız da sürekli sıcak-soğuk duşa gereksinim duyuyor. Bahara girdiğimiz bugünlerde uygulayacağınız bakım programıyla saçlarınız sağlıkla parlayacak…

Bedenimiz ve ruhumuzun derinlemesine temizliğe nasıl ihtiyacı varsa, olumsuz çevre Saçlarınıza Ev Spa'sı...koşullarından ve stresten etkilenen saçlarımızın da hassas bir bakım kürüne ihtiyacı var. Havasız mekanlarda, şapkaların altında hem saçlarımız zarar görüyor, hem de saç derisi tahriş oluyor. Oysa şimdilerde parlak görünmeleri en doğal hakları.

Derinlemesine temizlikSaçlarınıza Ev Spa'sı...

Saçlarınızı iki günde bir yıkıyorsanız, genellikle tek bir kez şampuan yapmak yeterli olur. Eğer bolca jöle ya da saç spreyi kullanıyorsanız, o zaman iki kez şampuanlamak saçlarda ürünlerden kalan artıkları temizler. İnce telli saçlara sahipseniz, dolgunlaştırıcı şampuanlar, yıkama sırasında saçlarınızın dış koşullara karşı koyma gücünü artıracaktır. Şampuanı saçlarınıza homojen olarak dağıtın ve saç derisi üzerinde parmak masajıyla ovarak köpürtün.

Güzellik ritüeli, bakım kürüSaçlarınıza Ev Spa'sı...

Banyo sırasında saç bakım kürü için en ideal zaman sıcak suyun vücudunuzu saç diplerine kadar ısıttığı andır. Bakım ya da kür, çok kuru ya da zarar görmüş saçların özellikle uçlarına ekstra bir bakım sağlar. Gerçek bir sauna etkisine alternatif olarak ısı efektli ve serinletici saç maskeleri saçlara eski canlılığını geri kazandırır.

Savunmayı güçlendirmek şartSaçlarınıza Ev Spa'sı...

Kan dolaşımı kötü olan saç derisine sahipseniz, saç dökülmelerine ve kepeklere alışmak zorundasınız. Lavanta, sandal ağacı, melis ya da biberiye yağı ile yapılan masaj, saç derisinin güçlenmesine yardımcı olur.

* Kış mevsimi boyunca bakımsızlaşan saçları hem forma sokmak zorlaşır, hem de eski parlaklığını geri kazandırmak kolay olmaz. Özel nemlendiriciler sayesinde saç tellerinin savunma mekanizmaları gelişir.

* Parlaklık veren spreyler saç üzerinde ince bir film tabakasını oluştururlar.

* Kuaför salonunda uygulanan saç masajları ve özel saç maskeleri saçı derinlemesine güçlendirir.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 111 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,708 saniyede oluşturuldu.