Sekse Dair En İlginç Tercihler…

Sekse Dair En İlginç Tercihler…
Boyut mu, dayanıklılık mı? Acaba kadınlar hangisini seçti? İşte gün ışığına çıkan seks tercihleri ve hepimizin bilmek istediği istatistikler…

Sekse Dair En İlginç Tercihler...Uzun zamandır hayalimizdi bu; seks konusundaki ikilemlerini masaya yatırmak! Sonuç ise beklentimizin çok daha üstünde! İşte seks hayatına dair en gizli kalmış istatistikler…

Hayat boyu yatağınızda seks yapmayı: % 69.5

… asla yatakta seks yapmamaya tercih ediyorsunuz: % 30.5

Yağmur çamur demeden Woodstock türü konserlerde yuvarlandığınız günler nerede kaldı? En tehlikeli yerlerde, hemen bir mağazanın orta yerinde striptiz yapıp sonra da duvara karşı aşk yaptığınız o heyecan dolu günlerden söz ediyoruz… Çok mu eskide kaldı? Ne yazık ki bu ‘toplumun yaşlanması’ diye adlandırabileceğimiz bir durum ya da başka bir tanımlama gerekirse şu da söylenebilir; “Hayatım, halının üzerinde sevişmek çok hoş, çok nostaljik bir fikir fakat ya üşütürsem, bunu hiç düşünmedin mi? ”

Cinsel organı küçük ama dayanıklılığı yüksek bir erkeği: % 78.5Sekse Dair En İlginç Tercihler...

… cinsel organı büyük ama çok dayanıklı olmayan bir erkeğe tercih ediyorsunuz: % 21.5

Hiç de şaşırtıcı olmayan bir sonuç! Şimdi lütfen o burnu büyük tavırlarınızı bırakın. En kötü ihtimalle hayatınızı küçük penisli bir erkekle geçireceksiniz, o kadar!Erkek delisi bir kadın olarak ün salmayı: % 80

… yatakta buz gibi bir kadın olarak ün salmaya tercih ediyorsunuz: % 20

İşte seçim anketlerine bile taş çıkartacak anketimizin ilginç sonuçlarından biri daha! İlk başta; ‘Kadınların yüzde 80’i erkek delisi olarak anılmayı dahi göze alıyor’ diye şaşırıyorsunuz. Ancak sonra bir duraksıyorsunuz. Çünkü fark ediyorsunuz ki yatakta çok kötü olduğunun düşünülmesini tercih eden kadınlar da söz konusuymuş! Hem de yüzde 20 oranında! Sonra yatakta bir buz parçası olduğunun bilinmesine aldırmayan kadınların nasıl bir karaktere, görünüme, geçmişe ya da sosyal konuma sahip olduğunu merak ediyorsunuz. Ancak cevabını bulmakta güçlük çekiyorsunuz.

Asla oral seks yapılmamasını: % 78.5Sekse Dair En İlginç Tercihler...

… sadece oral seks yapılmasına tercih ediyorsunuz: % 21.5

Bu sonuç karşısında ne desek boş! Ancak zihnimizde yine bir soru işareti beliriyor… Kim oluşturuyor o yüzde 21.5’i ? Çok merak ediyoruz!

Üreme organı tüylü bir erkekle beraber olmayı: % 67

… sırtı tüylü bir erkekle beraber olmaya tercih ediyorsunuz: % 31

Aslında belki de sonuçları anlamak daha eğlenceli ve kolay olabilirdi; eğer o yüzde 31 lik gruba seks sırasında partnerlerinin bedeninde nereye dokunmaktan hoşlandıklarını sorsaydık!

Her 6 ayda bir sabaha kadar sürecek uzun bir seks gecesi yaşamayı: % 94

… aynı süre içerisinde her gece sıradan bir seks yaşantısına sahip olmaya tercih ediyorsunuz: % 6

Bu veriler ışığında size ne kadar güvenebiliriz bilmiyoruz aslında… Özellikle libidonuzun düşük olduğunu inkâr ettiğinizde, eşiniz yoğun çalıştığı için ona suçluluk hissi aşıladığınızda, nişanlınızı seks bağımlısı ilan ettiğinizde ya da en yakın arkadaşınıza aseksüel olması yönünde öğütler verdiğinizde!Hiçbir zaman orgazma ulaşmamayı: % 61.5

… hiç seks yapmamaya tercih ediyorsunuz: % 38.5Sekse Dair En İlginç Tercihler...

Belki kötü kalpli birkaç kişi ankete katılanların asla orgazm olamayan kişilerden olduklarını düşünebilir ve belki de hiç orgazm yaşanmadığından doğru bir kanı da olabilir bu. Ancak şunu da unutmamak gerektiğini düşünüyoruz. Birincisi söz konusu olan çok kısa, çok derinde, çok bilinmez bir bölge. Bu noktada tekrarlamak istiyoruz, herkes bireyselliğin en tehlikeli uçlarında dolaşıyor. Oysa en azından siz, sadece kendinizi tatmin etmenin değil, paylaşımlı bir mutluluğun peşindesiniz. Bu da gayet olumlu bir haber!

Eski sevgilinizin sizden aşırı talepkâr biri olarak bahsetmesini (Billy Bob Thornton’ın Angelina Jolie’den bahsederken dile getirdiği gibi): % 97

… internet’te çıplak görüntülerinizin dolaşmasına tercih ediyorsunuz
(Paris Hilton gibi): % 3

İşte anketin nedenini en rahat kavrayabildiğimiz sonuçlarından biri! Çünkü internette dolaşan amatör bir porno videosu herkesin düşünebileceği gibi bir insanın başına gelebilecek en korkunç tecrübelerden biri. Nedeni de çok basit! Patronunuz uykusuz bir gecesinde web sayfaları arasında sörf yaparken size rastlayabilir ya da video bir Hollywood yapımı olmadığı için sizi berbat gösteren ışığın altında gözlerinizin tek bir rengi vardır; kırmızı! Evet; bu durum bazılarımıza seksi gelebilir ama yine de zamansız ve eskimiştir. Günün birinde moda dünyasında vintage sayılmayacak alanlardan biri de seks olacak ne de olsa! Evet; seksin kesinlikle vintage’ı olmaz!

Kötü ter kokan erkeği: % 85

… nefesi kötü bir erkeğe tercih ediyorsunuz: % 15

Hijyenik ürün reklamlarında görüp öğrendiklerimiz, bu sorunun cevabını etkilemiş olabilir. Bunu inkâr etmek mümkün değil. Fiziksel güç gerektiren bir iş esnasında, gayet seksi bir şekilde soğuk içeceğini açan terli bir erkek bize itici gelmiyor artık. Hatta ter; seksi olmak ile eşdeğer bir kavrama dönüşüyor. Oysa nefesi kötü kokan bir erkek aynı şansa sahip değil. Her ne kadar o korkunç yorumu yapmak istemesek de, ağzında çürük bir diş olmasından dolayı nefesi kokan erkekler de var. Ancak çok çekici, çok etkileyici, gayet baştan çıkarıcı erkeklerin nefesinin kokması büyük bir tehlike. Daha doğrusu hayal kırıklığı! Çünkü onlar sadece yakışıklı olabiliyorlar -uzaktan- ama asla seksi değil!Kıllı mı, kılsız mı?, Pizzacı mı, patronunuz mu?

Condoleeza Rice ile seks yapmayı: %64

Tamamıyla dürüst olmamız gerekirse; bu anketi cevaplayan kişilerin aklında tam olarak neler olup bittiğini anlamakta biz de güçlük çektik! Evet; akıllarından neler geçiyordu bilinmez ama işte sonuç ortada. Belki de Başkan’ın seks sonrası tuhaf alışkanlıkları olmasından çekiniyorlar ya da Laura Bush’un bu yasak ilişkiyi öğrenmesinden çekiniyorlar! Belki de eylemin Teksas’ta gerçekleşme ihtimali ürkütmüştür onları… Sebep ne olursa olsun kadınların üçte ikisi Rice ile seksi tercih ediyor!

REZİL OLMAK YA DA OLMAMAK…

Aşağıdaki üç örnek sizin Şrek gibi bir devle yaşamaktansa Fiona’ya dönüşmeyi tercih ettiğinizi kanıtlıyor! (Ah şu ünlü, her şeye göğüs geren feminen ruhunuz yok mu!)

Siz…

• Erkeğinizi yatakta gaz çıkarırken yakalamayı: % 92

… onun tarafından yatakta siz gaz çıkarırken yakalanmaya tercih ediyorsunuz: % 8

• Nişanlınızın nefesinin kötü kokmasını: % 63

… kendi nefesinizin kötü kokmasına tercih ediyorsunuz: %37

• Sevgilinizin sizin evinizde hasta olmasını: % 60… kendinizin onun evinde hasta olmasına tercih ediyorsunuz: %40

• Tamamen köse bir erkeği tercih ediyorsunuz: % 83

• Çok kıllı bir erkeği tercih ediyorsunuz: % 17

• Pizzacı çocukla yatmayı tercih ediyorsunuz: % 62

• Patronunuzla yatmayı tercih ediyorsunuz: % 38

Tüm bu sonuçları birbirleriyle karşılaştırıp çok mantıklı ve tatmin edici açıklamalar elde etmemiz mümkün! Hiç tüyü olmayan bir erkeği tercih ediyorsunuz çünkü derinin kendisi sizi daha az rahatsız ediyor. Mantıklı. Ya da pizza getiren çocukla yatağa gitmek size daha mantıklı geliyor çünkü belki de patronunuz menopozun sınırlarında gezinen bir kadın ya da 23 yaşında çılgın biri. Belki de size sürekli ‘ufaklık’ diye hitap eden burnu büyük bir erkek dahi olabilir! Tüm bunların sonucunda bir kelime geliyor aklımıza; kastrasyon / hadım etme.

Özetlemek gerekirse; okuyucularımızın arzusu, dört peynirli pizza teslimatı yapan tüysüz bir erkekle beraber olmak! İşte tam da orada her şeyi istediğiniz gibi sunma ve yaşama şansına sahipsiniz; tüm tehlikelerden uzakta!..

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 84 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,652 saniyede oluşturuldu.