Sesli chat Mikrofon Süresi Ayarları…

Sesli chat Mikrofon Süresi Ayarları

Sesli chat sitelerinin en kavgacı bölümü.Hangi site sahibine sorsanız mutlaka mick sırası yüzünden kavga çıktığını söyleyecektir.Neden peki bu kavgalar gürültüler çıkıyor diye araştırdığımızda birçok sesli chat sitesinde mikrofon sürelerinin dengesiz olduğunu gördük.Çünkü birçok sesli chat site sahibi ve sesli chat görevlisinin mikrofon sürelerini ayarlayamadıklarını ve bu nedenden dolayı misafirlerin kendi aralarında kavga ettiğini öğrenmiş olduk.

Orkidemce.Com sesli chat ve bilgi paylaşım platformu olarak bu kavgalara son vermek için sesli chat mikrofon surelerinin nerden nasıl ayarlandığını aşağıda anlattık.Umarım artık birçok sesli sitemizde mick kavgası son bulur.

Sesli chat mikrofon süresini nerden ve nasıl ayarlayabilirim ?

Speaky chat mikrofon suresi ekranına ulaşmak için sırasıyla admine tıklıyoruz,tüm ayarlara tıklıyoruz,mikrofon süresine tıklıyoruz.Karşımıza yukarıdaki resim1 ekranındaki gibi bir resim çıkacaktır.

Ekrana dikkatlice baktığımızda iki bölümden oluştuğunu görürüz.Bunlar

1:Sınıf kısmı

2: Saniye(sn) Yani süre kısmı.

Birinci sınıf kısmımızda tırnağı açtığımızda misafir,kayıtlı kullanıcı,operatör ve admin sınıflarını görüyoruz.Süresini ayarlamak istediğimiz sınıfı seciyoruz.

İkinci kısım yani saniye süresi alanına vermek istediğimiz zamanı saniye cinsinden yazıyoruz.Değiştire tıklıyoruz.Yukarıdaki resmimizi incelediğimizde sitemizde misafirlere 600 saniye mick süresi vermişiz.Bunun açılımı şu şekildedir.Bir dakika 60 saniye olduğuna göre

600/60=10 Yani misafirlerimize 10 dakika mick süresi vermişiz.

Saniye yani süre kısmını “0″ (sıfır) olarak verirsek mick süresi sınırsız olacaktır.

Sitemizde sınıflara uyguladığımız mic süreleri saniye cinsinden su sekildedir.

Misafir: 600 saniye

Kayıtlı Kullanıcı:1200 Saniye

Operatör:1400 Saniye

Admin: “0 “Saniye

Yukarıda sesli sitelerin en çok zorlandığı mick sürelerini anlattık.Dikkatlice uygulandığında sesli sitemizde kavgasız gürültüsüz bir sohbet imkanı sağlamıs oluruz.

Orkidemce.Com sesli chat ve bilgi paylaşım platformu hoş sohbetler diler

Comments are closed.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 74 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,530 saniyede oluşturuldu.