Sesli Chat.!!

Sesli Chat
Sesli chat insanların birbirleriyle konusmasıdır.Yani sesle iletişimdir.Bir cok sesli chat sitesinde görmüşüzdür.Sesli chat su demektir bu demektir.Yahu sesli chat konusmak demektir.

Peki ama neden o kadar webmaster sesli chat’e konuşmak değilde farklı anlamlar yüklüyorlar.

Aslında işin öz yani dünyanın en gelişmiş arama motoru google’de sesli chat kelimesinde yükselmekte yatıyor.Google diyorki kim daha iyi anlatırsa onu daha cok severim.Bizde Türk milleti olarak süslemeyi seviyoruz.Konusmak sohbet etmek oldumu size sesli chat.

Neymiş sesli chat iki insan arasında mikrofonla yapılan konusmaymıs. Hadi ya niye insanlar yüz yüze konusurkende sesli chat yapmıyormu. Yapıyor.Peki neden internet aleminde sesli konusma olmus sesli chat.

Bizim Türkçemizde chat kelimesi bile yok.İngilizce kökenli bir kelimedir. Koyduk kafasına sesliyi oldumu sesli chat Türkçe kelime.

Sesli chat yada sesli konusma veya sesli sohbet hangi kelimede arıyorsanız sonuc aynıdır.Sohbettir konusmadır.Süsleme yaparak yada kelimeleri renklendirerek güzel Türkçemizi berbat etmenin anlamı olmadığını düşünüyorum.

Orkidemce.com olarak konusma yada adet yerini bulsun diyelim sesli chatle ilgili aramıs olduğunuz her türlü program ve bilgiye  sesli sohbet kategorisinde ulaşabilirsiniz.

Herkese bol bol sesli konusmalar sesli chat’ler:))

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 139 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,888 saniyede oluşturuldu.