Siyah noktalara şaşırtıcı çözümler…

Siyah noktalara şaşırtıcı çözümler…

Burun, çene ve alın bölgesindeki siyah noktalardan kurtulmak istiyorsanız, size, şaşırtıcı ve etkili çözüm önerileri var!
Güzelliğinize gölge düşüren siyah noktalara çözüm için hemen tavsiyelerimizi okuyun ve güvenle uygulayın.

Toz şekerle siyah nokta temizliğiSiyah noktalara şaşırtıcı çözümler...

Bir çay kaşığı toz şeker ve bir damla zeytinyağını karıştırıp siyah noktalı bölgeye masaj yaparak sürün; 15 dakika bekletip ılık suyla durulayın. Bu güzellik bakımını haftada bir kez yapabilirsiniz; en iyi sonuç için sıcak duştan sonra uygulayın.

Kahvenin telvesiyle temizlik

Türk kahvesini içtikten sonra telvesini sakın atmayın, çünkü hem tepeden tırnağa cildinizi temizler hem de siyah noktaları yok eder. Telveyi, siyah noktalı bölgeye masaj yaparak sürün; 15 dakika bekletip ılık suyla durulayın.

Nemlendiren temizlik yöntemicilt_kremi_2

Cildinizdeki ölü derileri, siyah noktaları, pul pul dökülmeleri tek adımda yok edeceğinizi söylesek? Evet, Türk kahvesi ve zeytinyağıyla bu mümkün! Bir tatlı kaşığı Türk kahvesi ve bir çay kaşığı zeytinyağını masaj yaparak sürün; 15 dakika bekletip ılık suyla durulayın.

Siyah noktalara tatlı çözüm

Pastaları süslemek için kullanılan jelatin, aynı zamanda süper bir siyah nokta temizleyicisidir! Mikrodalga fırında birkaç saniyede veya ocakta benmari usulü eriterek siyah noktalarınızın üzerine sürün. Kuruduktan sonra nazikçe çekerek çıkarın, siyah noktaların da temizlediğini göreceksiniz.

Her zaman kusursuz cilt içinSiyah noktalara şaşırtıcı çözümler...

Siyah nokta maskelerinden en iyi sonucu almak, her zaman temiz ve mükemmel cilde sahip olmak için kadınların mutluluk ve güzelliği için çalışan Braun’un yeni harikası Braun Face’i tavsiye ediyoruz. Üstelik, Braun Face, hem epilatör olarak kullanılıp yüzdeki bıyık gibi ince tüyleri almayı sağlıyor hem de anında değişen başlığıyla mükemmel bir temizlik fırçasına dönüşüyor.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 83 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,535 saniyede oluşturuldu.