Vücudunuza Vazelin Bakımı…

Vücudunuza Vazelin Bakımı…

Vazelin ile vücudunuzun 5 farklı noktasına etkili bir şekilde bakım yapabilir, güzelliğinizi ekonomik şekilde garanti altına alabilirsiniz.

Vücudunuzda vazelinin etkili bakımını rahatlıkla uygulayabileceğiniz 5 bölge.

Tırnaklarınız için manikürVücudunuza Vazelin Bakımı...

Bakımlı tırnaklara sahip olmak istiyorsanız her tırnağınız için mercimek tanesi büyüklüğünde vazelin uygulayın. Böylece tırnaklarınızın mat yüzeyi eski parlaklığına kavuşurken, tırnak etleriniz ihtiyaç duyduğu neme sahip olacak.

Sert noktaları yumuşatıyorVücudunuza Vazelin Bakımı...

Vücudunuzun çatlayarak ve kuruyarak sertleşmiş noktalarına, dudaklarınıza, topuklarınıza, dirseklerinize ve dizlerinize uygulayacağınız vazelin cildinizi besleyerek, arzu ettiğiniz yumuşaklığı size sağlayacak.

Etkili makyaj temizlemeVücudunuza Vazelin Bakımı...

Suya dayanıklı rimellerinizi, ağır göz makyajlarınızı rahatlıkla çıkarmanın en rahat ve etkili yolu pamuğun üzerine sürülmüş bir miktar vazelin, haberiniz olsun.

Düzgün kaşlar içinVücudunuza Vazelin Bakımı...

Eğer kaşlarınız dağınık görünüyorsa, üzerlerine biraz vazelin sürün ve bir kaş fırçası yardımı ile tarayın. Bu kaşlarınızın düzgün durmasını sağlayacak.

Çatlamış saç uçlarıVücudunuza Vazelin Bakımı...

Bakımını biraz ihmal ettiğiniz saç uçlarınız için vazelin size yardım ediyor. Parmak uçlarınıza bir miktar vazelin alın ve çatlamış saç uçlarınıza uygulayın. Bu şekilde saç uçlarınız daha düzgün duracak ve elektriklenmeyi önlemiş olacaksınız.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 111 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,723 saniyede oluşturuldu.