Yüzü ince göstermek için allık nasıl uygulanmalı?

Yüzü ince göstermek için allık nasıl uygulanmalı?

Yüz hatlarınızı daha ince göstermek istiyorsanız, allık kullanarak birkaç makyaj hilesini deneyebilirsiniz. Yüz tipine göre yüzü daha ince göstermenin sırları… Yüzü ince göstermek için allık nasıl uygulanmalı?Yanaklarda biraz renk hem gün içinde hem de şık bir gecede cildinizin doğal bir tazelikle ışıldamasını sağlar. Birkaç makyaj hilesiyle hem daha genç görünmek hem de yüz hatlarınızı daha ince göstermek istiyorsanız, hemen önerilerimizi uygulamaya başlayın.

Yüze tazelik kazandırmak için allık nasıl uygulanmalı?Yüzü ince göstermek için allık nasıl uygulanmalı?

Pembe ve şeftali tonlarındaki allıklar elmacık kemikleriniz üzerinde büyülü bir etki bırakır. Şeftali tonundaki allığınızdan fırçanıza biraz alın, fırçayı elinizin üzerine hafifçe vurarak fazlasını atın. Allığı hafif hafif ve azar azar yanaklarınıza uygulamanız çok önemli. Şeftali tonunu yalnızca elmacık kemiklerinizin üzerine uygulayın, daha sonra yanaklarınızın ortasına pembe allıkla hafifçe dokunun. Bu size ekstra bir tazelik verecek.

Allıkla kontur makyajı nasıl yapılır?

Oval:Yüzü ince göstermek için allık nasıl uygulanmalı?

Bu yüz şekline allığı her türlü uygulayabilirsiniz. En iyisi, gülümseyin ve allık fırçanızı önce yanaklarınızın en yüksek noktasına sürün. Daha sonra şakaklarınıza, kulaklarınıza ve yanağınıza doğru yayın.

Yuvarlak:Yüzü ince göstermek için allık nasıl uygulanmalı?

Geniş yüzlerde allık elmacık kemiklerinin üzerine ve altına uygulanmalı. Daha sonra şakaklara doğru yayabilirsiniz, tıpkı 80’li yılların modası gibi. Bu optik hile yüzü daha ince gösterir.

Köşeli:Yüzü ince göstermek için allık nasıl uygulanmalı?

Bu yüz tipinde allığı çok yukardan başlatmamak gerekiyor. Allığınız yanağınızın üzerinde daralarak şakaklarınıza doğru geçmeli.

Üçgen:Yüzü ince göstermek için allık nasıl uygulanmalı?

Allığı yüzü yatay olarak kesecek şekilde uygulamalısınız. Hafifçe çenenizin üzerine de uygularsanız, yüz hatlarınızın daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 111 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,738 saniyede oluşturuldu.