Ateşli bir seks yaşamı için 7 öneri…

Ateşli bir seks yaşamı için 7 öneri…

Yatakta farklı pozisyonlarla ve oyunlarla daha önce hiç yaşamadığınız dakikalar yaşayabilirsiniz. Bu baştan çıkarıcı hilelerden sonra, partneriniz size hayatı boyunca kilitlenip kalmak isteyecek.

Kendinizi en iyi hissettiğiniz günlerde cinsel yaşamınızı nasıl tanımlıyorsunuz? Sağlıklı, memnun edici, muhteşem ya da aklınızı baştan alıcı mı? Ateşli bir seks yaşamı için 7 öneri...“Aklımı baştan alıcı” kelimelerini cinsel yaşamınızı tanımlarken, telaffuz etmiyorsanız, yantakta farklı öneriler ve heyecan verici fantazilere ihtiyacınız olabilir.

Yatakta özel ve ateşli anlar yaşamak istiyorsanız, yazımızı okumaya devam edin.

Partnerinizi üstte olmaktan kurtarın

Erkekler her şeyin kontrol altında olmasını sever. Ama bu konu sekse gelince seve seve dizginleri sizin elinize vermekten zevk alırlar. Kadınların üst pozisyonda olmalarını, erkeklerin niye sevdiğini açıklayacak birçok neden var. Bu sadece görsel açıdan etkili bir faktör değil elbette. Kadınların şehvetli davranışlarını birçok erkek seviyor. Mesela ata biner gibi bacaklarınızı açarak partnerinizin üzerine oturmanız ve yavaş yavaş hareket etmeniz çok hoşuna gidebilir. Biraz vücudunuzu sağa sola hareket ettirdikten sonra, partneriniz kontrolün tamamen sizde olduğunu düşünecek.

Birlikte oyun oynayınAteşli bir seks yaşamı için 7 öneri...

Seks yaşantınıza daha fazla eğlenceli oyunlar katabilirsiniz. Bunun için iskambil kağıtlarıyla oynayabileceğiniz bir oyuna ne dersiniz? Karıştırdığınız bir deste kağıdı arka yüzleri size dönük olacak biçimde yerleştirin. Daha sonra sırayla ortadaki kağıtlardan bir tane seçin. Seçtiğiniz karta göre, aşağıda verilen kurallara uygun davranın.
•Numaralı kartlardan birini seçtiyseniz, birbirinizin vücudundaki birçok noktaya öpücükler kondurun.
•Kraliçe veya kral kartını seçtiyseniz, 10 dakika boyunca partnerinize masaj yapın.
•Vale kartını seçtiyseniz 5 dakika boyunca aynı zamanda karşılıklı olarak birbirinize zevk aldığınız şeyleri yapın.
•As kartını seçtiyseniz, partnerinizin zevk aldığı şeyleri yapın.

Çok hızlı davranınAteşli bir seks yaşamı için 7 öneri...

İki dakikalık sevişmeleri çok sevmiyor olabilirsiniz, ama bu sevişmeler iyi bir orgazmla da sonuçlanabilir. Çabuk sevişmek çok daha ateşli olabilir. Çünkü bu tür sevişmelerde romantik bir takım yapmacık duygular bulunmaz. Her şey saf ve kendiliğinden geliştiğinden tutkuyla bütünleşmiş halde olur. Erkekler genellikle bundan hoşlanırlar. Hızlı seks sırasında erkekler performanslarının azalabileceğini düşünerek gereksiz kaygılara kapılmazlar. Mesela ani bir hareketle partnerinize yaklaşın. Onu bu durumda güçlü bir şekilde uyarmanız gerektiğini unutmayın (parfüm kokuları etkili olabilir). Bilgisayarının başında bir şeyler yaparken, onun kulağına bir şeyler fısıldayın. Toplam süreniz 120 saniye. Bu sevişme tüm zamanların en çok zevk aldığınız ilk 10 listesine girebilir.

Ses çıkarınAteşli bir seks yaşamı için 7 öneri...

Yatakta mutlu olduğunuzu gösteren şeyler partnerinize ipucu verebilir. Sizi heyecanlandıran şeyleri bilmesine izin vermelisiniz. Çok zevk aldığınız durumlarda çeşitli sesler çıkararak, o hareketlere onay verdiğinizi belli edebilirsiniz. Partneriniz bunun çok hoşunuza gittiğini anlayacaktır.

Özel bölgelere dikkat edinAteşli bir seks yaşamı için 7 öneri...

Erkekler en çok hassas bölgelerinden zevk alıyor. En hassas bölge olarak bildiğimiz testisleri üzerinde çok fazla yoğunlaştıklarında kısa sürede kendilerinden geçebiliyorlar. Testislere hafif okşamalar yaparak; partnerinize mutluluk verici ya da ateşli dakikalar yaşatabilirsiniz. Partnerinize farklı bir deneyim yaşatmak istiyorsanız bu yöntemi mutlaka deneyebilirsiniz. Biraz masaj yağı sürdüğünüz parmak uçlarınızla testisler üzerinde yumuşak ve yavaş hareketler yaparak partnerinizi mutlu bir yolculuğa çıkarabilirsiniz. Daha sonra biraz kalçalara doğru ilerlemeyi deneyin. Bu noktada, partnerinizin kalp atışlarına dikkat edin.

Işıkları açık bırakınAteşli bir seks yaşamı için 7 öneri...

Erkeklerin görsel açıdan da çok fazla uyarılmak hoşlarına gider. Bunun için sevişirken her şeyi görmek isterler. Karanlıkta göremeyeceklerinden, aydınlıkta sevişmeyi tercih ederler.

Görünüşünüzü önemsemeyinAteşli bir seks yaşamı için 7 öneri...

Seksi olmak cinsel arzuları arttırabilir, ama kötü göründüğünüzü düşünerek kafanızı bununla meşgul etmemelisiniz. Nasıl göründüğünüze kafa yormak yerine sevişirken hissettiğiniz duygular üzerine yoğunlaşmalısınız.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 83 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,808 saniyede oluşturuldu.