Erkeklerin bir kadında dayanamadığı 5 özellik…

Erkeklerin bir kadında dayanamadığı 5 özellik…

Hayalinizdeki erkeği etkilemek veya kendinize uygun bir eş bulma şansını arttırmak istiyorsanız işte erkeklerin bir kadında dayanamadığı 5 özellik…PatroniçelerErkeklerin bir kadında dayanamadığı 5 özellik...

Güçlü, kararlı ve gözü zaman zaman kendinden başka kimseyi görmeyen kadınlar erkeklerin gözünü korkutur. Özellikle patron olan kadınlar bu konuda biraz şanssızdır. Eğer işinizin patronuysanız hoşlandığınız kişi sadece bir iş ilişkisiyle yetinmeye karar verebilir.

KararsızlarErkeklerin bir kadında dayanamadığı 5 özellik...

Kararlılar kadar hiçbir konuda fikir sahibi olmayan kadınlar da pek tercih edilmemektedir. Karar vermek için sürekli birinin fikrine başvuranlar bir süre sonra karşısındakileri zorlamaktadır.

“Fazla” arkadaşErkeklerin bir kadında dayanamadığı 5 özellik...

Eşlerin arkadaş gibi rahatça davranabilmesi elbette çok keyiflidir. Birlikte rahat hareket etmek güzeldir. Ancak evde futbol izleyen, elinde bira göbeğini kaşıyarak uzanan bir kadın bir süre sonra çekiciliğini kaybedebilir.

PrenseslerErkeklerin bir kadında dayanamadığı 5 özellik...

Hiçbir işin altından kalkamayan, hatta teşebbüs bile etmeyen, el bebek gül bebek “prensesler” ilk görüşte bakımlı ve çekici gelebilir. Ancak iş evliliğe veya bir ilişkiye geldiğinde bir süre sonra parmağını bile kıpırdatmayan bir kadın çekici olmayacaktır.

TakıntılılarErkeklerin bir kadında dayanamadığı 5 özellik...

Kadınlar bir ilişkiye başladıklarında veya evlilik hazırlığı içerisinde olduğunda partnerlerini test etme eğilimindedir. Ancak ne olursa olsun sürekli aynı konuya takılıp kalmak bir süre sonra erkeği boğar. İlişkinin ilk dakikalarında daha başlayan evlilik sohbeti, çiftler daha birbirini tam olarak tanıyamadan ve hız kesmeden devam ettiğinde erkek o ilişkiden kaçacaktır.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 84 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,664 saniyede oluşturuldu.