Kadınlar İçin Güzellik Tavsiyeleri…

Kadınlar İçin Güzellik Tavsiyeleri…
Seksi gözlere sahip olmak için nasıl makyaj yapmalı? Zayıf tırnaklar nasıl güçlenir? Peki muhteşem bir gülüş için ne yapmalı? Tüm bu soruların yanıtları Mahmure’nin özel kadınları için güzellik tavsiyelerimizde!

Nasıl bir Fransız gibi asil görünebilirsiniz?Kadınlar İçin Güzellik Tavsiyeleri...

Fransız makyaj makyaj artistleri her zaman ruj sürmenizi öneriyor. Çünkü Fransız kadınları dudak parlatıcısına pek şans vermezler ve genellikle ruj kullanırlar. Evden ruj sürmeden asla çıkmazlar. Siz de onlar gibi doğal ama iddialı ve asil görünmek istiyorsanız günlük hayatınızda rujunuzu çantanızdan eksik etmeyin.

Seksi gözler için

Afgan kadınlarının gözlerinin güzelliğini borçlu oldukları tek şeyin, siyah göz kalemi olduğunu biliyor musunuz? Seksi gözlere ve buğulu bakışlara sahip olabilmek için göz kalemi sürmeyi deneyin. Hem göz kalemiyle gözlerinizi olduğundan daha büyük göstermiş olursunuz.

Muhteşem bir gülüş içinKadınlar İçin Güzellik Tavsiyeleri...

Harika bir makyajınız olsa bile bembeyaz dişlerle gülümsemezseniz güzel değilsiniz demektir. Türkiye’deki araştırmalara göre gülümseyen kadınlar, harika makyajı olan asık suratlı kadınlardan çok daha güzel görünüyorlar. Peki bunun için ne yapmalı? Çözümü çok basit! Muhteşem gülüşünüzle göz kamaştırmak istiyorsanız,
İpana 3D White PERFECTION Beyazlatıcı diş macununu deneyebilirsiniz. Çünkü 3D White PERFECTION diş macunu, diş yüzeyindeki lekelerin %100’e kadarlık kısmını etkin biçimde çıkarıyor ve bembeyaz bir gülümsemeye sadece 3 günde sahip oluyorsunuz. Üstelik bunu yaparken diş minesine hiç zarar vermiyor.

Yüz maskelerini doğru uygulamak içinKadınlar İçin Güzellik Tavsiyeleri...

Yüz maskelerinin Hint kültüründe önemli bir yeri var. Yağlı ciltler için 1 yemek kaşığı sandalağacı tozunu bir tutam zerdeçal ve birkaç yemek kaşığı portakal suyu ile karıştırıyorlar. Normal ciltler içinse portakal suyu yerine gül suyunu tavsiye ediyorlar. Siz de cildinizde bu maskeleri deneyebilirsiniz.

Güzel saçlara sahip olmak için

Yağlı saç masajı çok önemli. Haftada bir gün saçlarınıza hindistan cevizi yağı, zeytinyağı ve badem yağı sürüp, 5 dakika boyunca masaj yapın. 10 dakika beklettikten sonra ise yıkayın. Etkisini göreceksiniz. Ayrıca hindistan cevizi yağı saçlarınızın çabuk uzamasını sağlar.

Zayıf tırnakları nasıl kendine getirirsiniz?

Tırnaklarınızı güçlendirmek için doğradığınız sarımsaklarla masaj yapabilirsiniz.

Muhteşem bir cilt içinKadınlar İçin Güzellik Tavsiyeleri...

Sabahları cildinizi uyandırmak için biraz su, gülsuyu ve tonik karışımı bir spreyi yüzünüze sıkabilirsiniz.

Mükemmel fondöteniniz için

Fondöteninizi basit bir nemlendiricili kremle karıştırırsanız fark edilmesi daha zor bir kapatıcı olabilir.

Gülmenin insan üzerindeki etkilerini araştıran uzmanlar; güzel görünmenin yanı sıra, daha fazla gülen insanların daha uzun ve sağlıklı yaşadığına işaret ediyorlar. Siz de bembeyaz dişlerinizle bol bol gülümsemeyi ihmal etmeyin!

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 83 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,670 saniyede oluşturuldu.