Mükemmel bronzluğa ulaşma rehberi…

Mükemmel bronzluğa ulaşma rehberi…

Mükemmel bronzluğa sahip olmak için saatlerce güneşin altında kalmanıza gerek yok. Yazın tatile gidemeyenler ya da güneşlenmeyi sevmeyenler için otobronzanlarla kusursuz bronzluğa ulaşma rehberi

Mükemmel bronzluğa ulaşma rehberi...Çalışma hayatı ya da başka sebeplerle bazen tatile çıkmak, güneşin altında bronzlaşmak mümkün olmuyor. Ama şehirden çıkıp tatile gidemeyenler de bronzlaşmayı hak ediyor elbette. Sahilde güneşlenmişsiniz gibi bronz bir tene sahip olmak sanıldığı kadar zor değil. Sadece 4 adımda, otobronzan kullanarak kusursuz bronzluğa sahip olabilirsiniz.

1. Adım: PeelingMükemmel bronzluğa ulaşma rehberi...

Mükemmel makyajın sırrı nasıl peeling yapılmış pürüzsüz bir ciltten geçiyorsa, kusursuz bronzluğun sırrı da aynı şekilde peeling’den geçiyor. Peeling yapılmamış pürüzlü bir cilde otobronzan uygulanırsa sonuç pul pul, parçalı bir görünüm oluyor. Otobronzanlarla kusursuz bronzluğa sahip olmak için cildinizi ölü deriden arındırmalısınız. Bu şekilde hem mükemmel bir görünüm hem de daha uzun süre kalıcılık elde edebilirsiniz.

Önerimiz: The Body Shop hindistan cevizli vücut peeling’i

2. Adım: Vücuthttp://orkidemce.com/wp-content/uploads/vucut-bakimi-6.jpg

Otobronzanı uygularken öncelikle vücudunuzu bölgelere ayırın ve uygulamayı aşağıdan yukarı doğru yapın. Alt bacaklardan başlayıp üstlere, daha sonra kalça, karın ve göğsünüze doğru uygulayın. Sırtın otobronzan uygulamak için en zorlu bölge olduğunu söylemeliyiz. Sırtınız için sırasıyla belinize, orta kısımlara, omuz bölgelerine otobronzanı uygulayın. Kollarınıza sürdükten sonra boynunuza, ayaklarınızın üstüne ve son olarak ellerinizin üstüne uygulayın.

Önerimiz: Nuxe Sun Silky Self-Tanning, vücut için otobronzan losyon

3. Adım: Yüzhttp://orkidemce.com/wp-content/uploads/vucut-bakimi-6.jpg

Yüzümüz vücudumuza oranla daha hassas bir yapıda. Vücudunuza uyguladığınız otobronzan, yüzünüz için uygun değilse yüzünüze uygulamamalısınız. Yüz vücuttan daha sık yıkandığı için otobronzanların kalıcılığı yüz bölgesinde daha az oluyor. Bu yüzden vücudunuzla yüzünüzün aynı tonda görünmesi için iki günde bir yüzünüze otobronzan uygulamanız gerekiyor.

Önerimiz: Dior, Dior Bronze Self-Tanning Oil, yüz ve vücut için otobronzan

4. Adım: Bronzlaştırıcıhttp://orkidemce.com/wp-content/uploads/vucut-bakimi-6.jpg

Tamamen kusursuz görünümde bir bronzluğa sahip olmak istiyorsanız otobronzanı mutlaka bronzlaştırıcı bir pudra, jel ya da likit ürünle sabitlemelisiniz. Bu işlem bronzluğunuzun kalıcılığını arttırır.

Önerimiz: Shiseido Bronzer, bronzlaştırıcı pudra

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 82 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,531 saniyede oluşturuldu.