Sesli chat Admin hareketleri

Sesli chat Admin hareketleri
Sesli chat admin haraketleri Speaky chatte admin girişi olarak bilinmektedir. Seslichat admin hareketleri bir çok site sahibi tarafından yanlış bilinmektedir.Sesli chat admin hareketleri ile speaky chat admin girişi birbirinden farklı olaylardır.

Sesli chat admin hareketleri nedir diye soracak olduğunuzu duyuyorum.Sesli chat admin hareketlerini bir örnekle açıklayalım.Chatmaster bir süper admini toplantıya cektiğinde veya herhangi birini toplantıya cektiğinde diğer chatlerin ekranında şöyle bir yazı yazar.

“Chatmaster toplantıya cekti süper admin”

Bu bir admin hareketidir ve diğer chatlerin ekranında görünmektedir.Sesli chatlerde admin hareketlerini görmek için eşdeğer yetkiye yada bir alt yetkinin hareketleri görünür.Bir chatmasterın yaptığı hareketi süper admin göremez.

Peki bu admin girişi nedir.Ne işe yarar?

Speakychat yani sesli chat admin girişi site içinde tüm görevlilerin yapmış olduğu hareketleri saat saat dakika dakika tutan log kayıtlarıdır.Bu kısım sadece chatmaster ve süper adminlerde bulunur.Diğer görevlilerde bulunmaz.

Sesli chat admin hareketleri ise tüm görevlilerde mevcuttur ve site sahibinin isteğine göre verilir.Yani görevli yetkilerinde “admin hareketlerini gör” komutu aynı zamanda sesli chat admin hareketidir.

Yukardaki yazımızda sesli chat admin hareketlerini ve admin girişini örnekle açıklamaya çalıştım.Umarım bu yazımızla bu karışık durumada çözüm getirmiş oluruz.

Orkidemce.Com Bilgi paylaşım platformu hoş sohbetler diler.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 72 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,462 saniyede oluşturuldu.