Sesli chat Görevli User Ekleme

Sesli chat Görevli User Ekleme

Sesli chat sitelerinin en eğlenceli kısmı ama bir o kadarda en can sıkıcı bölümüdür sesli chat user ekleme yeri.Çünkü kimse verilen yetkiye razı olmaz hep yükseği istenir

Sesli chat sitesine user nasıl eklenir sorusuyla konumuza giriş yapalım.

Sesli chat sitesine user yada görevli eklemek için öncelikle admin paneline giriş yapıyoruz.User kısmına tıklıyoruz.ekle komutuna tıklıyoruz.

İsim kısmına : Kişinin nicki

Şifre kısmına: Kişinin ikinci şifresi yazılır.(Bu şifre speakychat yani sesli chat görevli şifresidir.Dış panel şifresiyle kesinlikle aynı olmamalıdır.)

Sınıf kısmına: Kişinin hangi yetkide olacağı tırnakla secilir ve hemen altta bulunan yetkiler verilir.Sesli chat sitelerindeki sınıflar ve görevleri aşağıdaki gibidir.

Operatör

Admin

Co Admin

Süper Admin

Chatmaster

Yukardaki sınıfı ve yetkileri verdikten sonra değiştire tıklıyoruz.Görev verdiğimiz kişinin siteden cıkıp yada f5 yenileme yaptırarak siteye giriş yaptığından emin oluyoruz.

Hd Görüntüle Kısmı: Bu kısım görevli kişinin yetkisini o an kullanmış olduğu bilgisayarın hardiskine yani Hd sine kitler.Bunun için tek yapmanız gereken hd görüntüle karsında bulunan (<) işaretine tıklamaktır.

Kilitle Kısmı: Kişinin yetkisini dondurur.Kilitle komutu uygulanan nick siteye giriş yapamaz.

Sinyal Kısmı: Görevli nickine yanıp sönme komutu uygular.Daha şık bir görünüm oluşturur.

Peki sesli chat sitelerinde yetki nasıl alınır veya silinir.

Bunu yapmak için admin paneline giriş yapıp user listesinde silmek istediğiniz nicke tıklayıp sil komutuna dokunmanız yeterlidir.

Yukardaki yazımızda sesli chat sitelerine görevli eklemeyi öğrenmiş olduk.Lütfen sesli chat sitenizi en iyi şekilde temsil edecek kişi veya kişilere görev veriniz.Çünkü bir görevli sesli chat sitesini rezilde eder vezirde:)))

Orkidemce.Com sesli chat ve bilgi paylaşım platformu hoş sohbetler diler.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 75 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,534 saniyede oluşturuldu.