Sesli Chat Hakkında Nedir?

Sesli Chat Hakkında Nedir?
Sesli chat sitelerinde admin paneline girildiğinde hemen en solda hakkında kısmı hemen herkesin dikkatini cekmiştir. Fakat bu kısımın ne olduğunu kimsenin daha doğrusu bir cok kişinin bilmediği dikkatimizi çekti.

Bu konuda biraz araştırma yapınca sesli chat panelcilerinin sadece siteyi kurup teslim ettiklerini ve bu kısımlara hiç değinmediklerini öğrenmiş bulunduk.Lütfen bir panel aldıysanız paneli öğrenene kadar panelcinizden siteyi teslim almayınız.Sonucta eşinize dostunuza madara olmak var

Konumuza şöyle bir soruyla giriş yapalım.Speakychat.com dan sesli chat panelcisine ulaşmadan yardım alabilirmiyim ?

Yukardaki sorumuzun cevabı evet.Yardım alabilirsiniz.

Peki nasıl alabilirim sorusunu sorduğunuzu duyar gibiyim.

İşte bu noktada adminde bulunan hakkında kısmı sizin tamda aradığınız bilgiye sahip.

Admine giriyoruz ve en sağda bulunan hakkında kısmına tıklıyoruz.Online destek butonuna tıklıyoruz ve hangi dilde görüşeceğimizi seciyoruz.Hakkında kısmında bulunan müşteri kodumuzu yazıyoruz ismimizi yazıyoruz ve bağlana tıklıyoruz.Speakychat.com online destek karsınızda hertürlü sorununuza anında cevap vereceklerdir.

Böylece o esnada ulaşamadığınız panelciye ihtiyac duymadan sorunuz en yetkili kişiler tarafından çözülmüş olacaktır.Speakychat sistemleri her konuda destek verecek bilgi ve beceriye sahiptir.

Orkidemce.Com sesli chat paylaşım platformu olarak bilinmeyen yada az bilinen konularda sesli chat site sahiplerini ve sesli chat görevlilerini bilgilendirmeye devam edeceğiz.Bizi takip etmeye devam edin….

Orkidemce.Com sesli chat ve bilgi paylaşım platformu hoş sohbetler diler.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 75 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,472 saniyede oluşturuldu.