Sesli chat sitelerinde domain nasıl silinir?

Sesli chat Domains Ayarları

Sesli chat sitelerinde birleşmeleri hepimiz duymuşuzdur.Bir çok sesli chat sitesi kendi aralarında isim değiştirmeden bir panelde birleşmektedir.Bunun sebeplerine bir baska yazımızda yer vereceğiz.

Öncelikle domain nedir sorusuna cevap verelim.

Domain tam türkçe karşılığı site ismidir.Yani www.Orkidemce.Com bir domaindir.Domainin site adı olduğunu biliyoruz artık

Sesli chat site sahiplerinin aynı odalara farklı domainlerden giriş vermek için kullandıkları sesli chat domains ayarlarını inceleyeceğiz.

Yukardaki resimdede görüldüğü gibi,Son derece basit bir arayüze sahiptir.

Sesli chat sitelerine domain nasıl eklenir?

Domain eklemek için sırasıyla admine giriyoruz,Tüm ayarlara tıklıyoruz.Domain kısmına tıklıyoruz.Acılan pencerede domain ismimizi yazıp artı(+) işaretine tıklıyoruz.Artık domainimiz eklenmiş durumdadır.

Sesli chat sitelerinde domain nasıl silinir?

Sesli chat sitelerinde eklenen bir domaini silmek için sırasıyla;admine giriyoruz,tüm ayarlara tıklıyoruz,domains kısmına tıklıyoruz,açılan pencereden silmek istediğimiz domaine tıklayıp eksi(-) işaretine tıklıyoruz.

Unutmayalımki bilgi paylaştıkça büyür.Birilerinin çıkıp bunu yapmakta ne var be kardesim,site sahibi bunu bilmiyorsa olmasın site sahibi diyebilir.fakat unutmayalımki kimse anasının karnında bu işi öğrenmedi.Bilen bilmeyene yardım edecekki sesli chat sistemlerinide bilinçli kullanalım.

Orkidemce.Com Sesli chat bilgi ve paylaşım platformu hoş sohbetler diler.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 75 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,473 saniyede oluşturuldu.