Vücut şeklinize göre saç modelleri…

Vücut şeklinize göre saç modelleri…

Saç kesiminde yüz hatları kadar vücut tipi de oldukça önemli. İşte vücut şekilleri ve tercih edilmesi gereken modeller…

* Boyunuz kısa ise çok uzun saçlardan uzak durun! Bu sizin sadece saçtan ibaret olduğunuzu düşündürtecektir.Ancak yüz hatları kadar vücut tipi de oldukça önemli rol oynamaktadır. Kişinin kısa ya da uzun boylu olması, zayıf ya da kilolu olması saç modelini seçerken dikkat etmesi gereken en önemli etkenlerdendir. Peki hangi vücut tipi hangi modeli tercih etmelidir?

 

Vücut şeklinize göre saç modelleri...*Saç kesimi yaptırırken vücut hatlarınızın yanı sıra yüz tipinizi de göz önünde bulundurmalı ve ona göre tercih yapmalısınız.

* Uzun boylu ve kıvrımsız bir vücuda sahipseniz çok kısa saçlardan uzak durun! Bu size erkeksi bir hava katacaktır.

yüz hatları kadar vücut tipi de oldukça önemli rol oynamaktadır. Kişinin kısa ya da uzun boylu olması, zayıf ya da kilolu olması saç modelini seçerken dikkat etmesi gereken en önemli etkenlerdendir. Peki hangi vücut tipi hangi modeli tercih etmelidir?

 

*Zayıf bir yapıya sahipseniz orta uzunlukta hafif dalgalı saçlar tam sizlik!

Vücut şeklinize göre saç modelleri...* Fazla kilolarınız varsa düz saçlardan uzak durun! Sırt hizasında ve hafif dalgalı saçlar size çok yakışacaktır.

“Yüz hatlarınıza uygun modeller tercih edin.” denildi durdu. Ancak yüz hatları kadar vücut tipi de oldukça önemli rol oynamaktadır. Kişinin kısa ya da uzun boylu olması, zayıf ya da kilolu olması saç modelini seçerken dikkat etmesi gereken en önemli etkenlerdendir. Peki hangi vücut tipi hangi modeli tercih etmelidir?

*Uzun boylu ve kıvrımsız bir vücuda sahipseniz çok kısa saçlardan uzak durun! Bu size erkeksi bir hava katacaktır.

Vücut şeklinize göre saç modelleri...* Zayıf bir yapıya sahipseniz orta uzunlukta hafif dalgalı saçlar tam sizlik!

Kişinin kısa ya da uzun boylu olması, zayıf ya da kilolu olması saç modelini seçerken dikkat etmesi gereken en önemli etkenlerdendir. Peki hangi vücut tipi hangi modeli tercih etmelidir?

*Fazla kilolarınız varsa düz saçlardan uzak durun! Sırt hizasında ve hafif dalgalı saçlar size çok yakışacaktır.

Vücut şeklinize göre saç modelleri...Saçlarınızı kestirirken yüz hatlarınıza dikkat ettiğiniz kadar vücut hatlarınıza da dikkat ettiniz mi? Kişinin kısa ya da uzun boylu olması, zayıf ya da kilolu olması saç modelini seçerken dikkat etmesi gereken en önemli etkenlerdendir. Peki hangi vücut tipi hangi modeli tercih etmelidir?

Vücut Tipine Göre Saç Kesimi Nasıl Olmalıdır?
*Boyunuz kısa ise çok uzun saçlardan uzak durun! Bu sizin sadece saçtan ibaret olduğunuzu düşündürtecektir.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 85 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 1,280 saniyede oluşturuldu.