Yazın cinsel yaşamınıza renk katacak öneriler…

Yazın cinsel yaşamınıza renk katacak öneriler…
Sıcak yaz aylarının ve bunaltıcı havanın çiftleri birbirinden uzaklaştırıp cinsel yaşamlarını olumsuz etkilemesi mümkün. Ancak bunu engellemek sizin elinizde. Yazın cinsel yaşamınıza nasıl renk katacağınız..

Sevdiğimizle vakit geçirmek için en güzel mevsim kuşkusuz ki yaz. Yazın bunaltıcı havanın etkisiyle kendinizi bitkin hissetmeniz ve bunu cinsel yaşamınıza yansıtmanız ise çok normal.

Yaz aylarında enerjinizi toplamanıza yardımcı olacak ve cinsel yaşamınıza heyecan katacak önerilerimiz var. İyi giden bir cinsel yaşam için yapmanız gerekenler.

Beraber ıslanınYazın cinsel yaşamınıza renk katacak öneriler...

Birlikte evinizin bahçesini sulamak ya da arabanızı oldukça seksi bir başlangıç olabilir. Özellikle gözlerden uzak, duvarlarla çevrilmiş bir bahçeniz varsa, tüm bunları iç çamaşırı ya da bikininizle yapmanız, partneriniz için oldukça etkileyici olabilir.

Mekan değiştirin

Yazın cinsel yaşamınıza renk katacak öneriler...Bu yaz için bir tatil planınız yoksa bile, bu tüm yazı evde geçirmek zorunda olduğunuz anlamına gelmiyor. Bir arkadaşınızla evinizi değiştirmek de seks hayatınıza renk katmak için oldukça güzel bir seçenek. Yeni bir çevre ve tabii ki yeni yatak sanki evinizden kilometrelerce uzaktaymışsınız gibi hissetmenizi sağlayıp ilişkinize heyecan katacak.

Beraber duş alınYazın cinsel yaşamınıza renk katacak öneriler...

Yaz sıcaklarında da iyi giden bir cinsel hayat için, partnerinizle beraber duş almak hiç de fena fikir değil. Hem yazın sıcağından kurtulmak hem de cinsel hayatınıza renk getirmek için hoş kokularla dolu bir küvet hazırlamak oldukça güzel olabilir.

Meyve seçiminizi doğru yapınYazın cinsel yaşamınıza renk katacak öneriler...

Yazın en sevilen meyvesi karpuzun, erkeklerde üretkenliği artırdığını biliyor muydunuz? Ayrıca beraber karpuz yemeyi oldukça seksi bir hale getirmeniz de tamamen sizin hayal gücünüze kalmış.

Beraber yoga yapınYazın cinsel yaşamınıza renk katacak öneriler...

Son araştırmalar beraber yoga yapmanın çiftleri birbirlerine daha fazla yakınlaştırdığını gösteriyor. Özellikle açık havada beraber yoga yapmanın, beraber bir akşam yemeğinden çok daha etkili olacağını bilmelisiniz. Yoga hem sizi yakınlaştırmakla kalmayacak hem de çok daha esnek olmanızı sağlayacak. Bu, seks hayatınız için de çok önemli.

Baharatlı yemekler yapınYazın cinsel yaşamınıza renk katacak öneriler...

Beraber yemek yapmak, bol baharatlı tarifler denemek iyi bir seks hayatı için size yardımcı olabilir. Ginseng ve safran gibi cinsel gücü artıran baharatların bulunduğu bir yemek tarifini partnerinizle birlikte yapmanız yakınlaşmanızı sağlayacak ve emin olun ilerleyen saatlerde baharatlar güçlerini gösterecek.

Plajı evinize getirinYazın cinsel yaşamınıza renk katacak öneriler...

Kumsalda seks yapmak en bilindik fantezilerden biri. Ancak herkesin buna cesaretinin olması mümkün değil. Ayrıca tatile gidemeyenleri de düşününce en iyisi plajı eve getirmek olacak. Elinizde kokteyller ve üstünüzde mayolarınızla geçireceğiniz bir hafta sonunun seks hayatınız için oldukça güzel etkileri olacağından emin olabilirsiniz.

Havai fişek gösterisi izleyinYazın cinsel yaşamınıza renk katacak öneriler...

Partnerinizle birlikte havai fişek gösterisi seyredebileceğiniz açık bir alana gidip, bir battaniyenin üzerinde el ele uzanmak oldukça romantik olabilir. El ele tutuşmak ve küçük öpücüklerden fazlası açık alan için çok uygun durmasa da kendi özel alanınıza döndüğünüzde yaşayacaklarınız için güzel bir başlangıç olacağından emin olabilirsiniz.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 82 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,629 saniyede oluşturuldu.