Yoğun Uyarılma Hissi İçin Neler Yapmalı?

Yoğun Uyarılma Hissi İçin Neler Yapmalı?

Yapılan araştırmalar bazı kadınların klitoryal bazı kadınların ise vajinal orgazm sayesinde yoğun haz hissini yaşadıklarını gösteriyor.

Yoğun Uyarılma Hissi İçin Neler Yapmalı?

Yapılan araştırmalar bazı kadınların klitoryal bazı kadınların ise vajinal orgazm sayesinde yoğun haz hissini yaşadıklarını gösteriyor. Yoğun Uyarılma Hissi İçin Neler Yapmalı?Bu araştırmaların sonucunda ortaya çıkan önerme klitoris ve vajinada hangi bölgelerin uyarılma açısından daha hassas olduğunu bilen kadınların en yoğun orgazm hissini yaşadığı yönünde. Peki, henüz keşfetmemiş olanlar neler yapmalı?

Derinlerine İn

İster mastürbasyon sırasında istersen de partnerinle birlikte olurken yapman gereken tek şey kendini bulunduğun ortamdan izole  oluşacak enerjiye konsantre olman. Hayal gücünü serbest bırakıp tüm duyu organlarını eş zamanlı kullanarak orgazm hissini katbekat arttırabilirsin.

Nefes Al

Orgazm hissine yaklaşırken nefes alıp verişleriniz düzensizleşir ancak yapılan araştırmalar eğer bu esnada derin bir nefes alıp verirseniz uyarılma hissinizin artacağını savunuyorlar.

Ses Çıkarın

İster bağırın ister çığlık atın ama mutlaka sesiniz çıksın! Orgazm hissini arttıran hırıldama, ah çekmek, çığlık ve bağırma gibi tepkiler ortaya çıkan enerjinin vücudunuzda bulunan 7 ayrı çakraya ulaşmasını sağlayarak yoğun orgazm hissi yaşamanıza destek oluyor.

Kegel Egzersizleri Yapın

Pubokoksijeal kaslarınızı sıkıştırıp bırakma egzersizini düzenli olarak yaparsanız partnerinizle yaptığınız seks çok daha ateşli olacaktır.

Copyright © 2008 Orkidemce.Com Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 83 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,536 saniyede oluşturuldu.